Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Yunus Emre Külliyatı: 6 Cilt ( Divanı - İnceleme, Divanı - Tenkitli Me

#smrgSAHAFYunus Emre Külliyatı: 6 Cilt ( Divanı - İnceleme, Divanı - Tenkitli Metin, Risaletü'n - Nushiyye, Aşık Yunus, Şerhleri, Tıpkı Basım )

Liste Fiyatı : 0,00
303132702
132702
Yunus Emre Külliyatı: 6 Cilt ( Divanı - İnceleme, Divanı - Tenkitli Metin, Risaletü'n - Nushiyye, Aşık Yunus, Şerhleri, Tıpkı Basım )
Yunus Emre Külliyatı: 6 Cilt ( Divanı - İnceleme, Divanı - Tenkitli Metin, Risaletü'n - Nushiyye, Aşık Yunus, Şerhleri, Tıpkı Basım ) #smrgSAHAF
H Yayınları
0.00
Elinizdeki bu araştırma, Yûnus Emre Dîvânı'nın tenkitli metni ve Dîvân'ın dinî-tasavvufî unsurlarının tahlili hakkında bir denemedir. Biz bu denemede, Yûnus'un edebî şahsiyetini, eserini ve eserinin tahlilini ilmî ve sistematik bir metotla incelemeye gayret ettik 1. Kitap: Yunus Emre Divanı İnceleme 2. Kitap: Yunus Emre Divanı Tenkitli Metin 3. Kitap: Risaletü'n-Nushiyye Tenkitli Metin 4. Kitap: Aşık Yunus 5. Kitap: Yunus Emre Şerhleri 6. Kitap: Yunus Emre Divanı Tıpkıbasım Osmanlıca dersinde ve dil çalışmalarında temel bir kitap olması düşünülen bu tıpkı basım, Yunus Emre yazmaları içinde en eksiksiz ve en güzel yazılmış nüshasıdır.
Kapat