Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Gizlilik ve Güvenlik

Simurg Kitabevi, gizlilik hakkınıza saygı göstermekte ve korunmasını amaçlamaktadır. Simurg Kitabevi, bu Gizlilik Bildirimi'ni, gizlilik ilkelerini ve uygulamalarını sizlere anlatmak ve bilgilerinizin nasıl korunacağı hakkında bilgi vermek için hazırlamıştır.

1. Bu gizlilik bildirimi kapsamı
Bu gizlilik bildirimi, Simurg Kitabevi’e ait www.simurg.com.tr web sitesinin tamamı için geçerlidir.

2. Topladığımız bilgi türleri
Bu Gizlilik Bildirimi kişisel bilgileri, kişisel olmayan verilerin toplanmasını ve bunların bütün olarak rapor edilmesini kapsar.

a- Kişisel bilgiler, sizin adınızla veya kimliğinizle ilişkili bilgilerdir. Simurg Kitabevi kişisel bilgileri, sizin ihtiyaçlarınızı ve ilgilerinizi daha iyi anlamak ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için kullanır. Kişisel bilgilerinizi bize vermeyi seçtikten sonra, bunların yalnızca Simurg Kitabevi ile olan müşteri ilişkilerinizi düzenlemek için kullanılacağından emin olabilirsiniz. Bize olan güveninizi özenle korumaya çalışırız. Simurg Kitabevi, kişisel bilgilerinizi başkalarına satmaz, kiralamaz veya ödünç vermez. 

b- Kişisel olmayan bilgiler, belirli bir kimlik ile ilişkili olmayan kullanım ve hizmetten yararlanma verileridir. Simurg Kitabevi, kişisel olmayan bilgileri, ziyaretçilerin www.simurg.com.tr web sitelerini nasıl kullandığını değerlendirmek için toplar ve analiz eder. 

3. Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?
Simurg Kitabevi kişisel bilgileri, sizin ihtiyaçlarınızı ve ilgilerinizi daha iyi anlamak ve sizlere hizmet sunmak için kullanır. Bilgilerinizi özellikle bir işlemi veya siparişi tamamlamanıza yardımcı olmak, sizinle iletişim kurmak, hizmet ve destek sağlamak, verilen hizmetler ve sağlanan yararlar hakkında bilgilerinizi güncelleştirmek, yapılan promosyonları ve bazı www.simurg.com.tr web sayfalarını özelleştirmek için kullanırız. Kişisel olmayan veriler, www.simurg.com.tr web sitesi kullanımı, performansı ve etkinliği hakkında rapor düzenlemek için bir araya toplanır. Bunlar, müşterilerin deneyimlerini, kullanımlarını ve site içeriğini geliştirmek için kullanılır.

4. Bilgilerinizi kimlerle paylaşıyoruz?
Simurg Kitabevi, kişisel bilgilerinizi başkalarına satmaz, kiralamaz veya ödünç vermez. Ürün veya hizmet isteklerinizi yanıtlarken olan durumlar dışında Simurg Kitabevi kişisel bilgilerinizi diğer şirketlerle paylaşmaz. Bilgilerinizi gönderdiğinizde izniniz istenir. Simurg Kitabevi müşteri bilgilerini, kendisinin sahip olduğu ve kendisi için çalışan kuruluşlarla ve şirketlerle paylaşır ama yalnızca yukarıda "Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?" konusunda anlatıldığı biçimde.

5. Bilgilerinize erişim ve bilgilerin doğruluğu
Simurg Kitabevi, kişisel bilgilerinizin doğru tutulmasına çalışır. Müşteri verilerinin doğruluğunu sağlamak için teknolojiden, yönetim ilkelerinden ve yöntemlerinden yararlanmaktayız. Online erişebilme ve bilgilerinizi değiştirebilme olanağı dahil olmak üzere kendi bilgilerinize erişim sağlayacağız. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak amacıyla verilerinize erişim için parola ve kullanıcı adı gibi öğelerle kimlik doğrulamasına ilişkin gereken önlemler alınacaktır.

6. Bilgilerinizin güvenliği
Simurg Kitabevi, verdiğiniz bilgileri korunmasını amaçlamaktadır. İzinsiz erişimi ve bilgilerin açıklanmasını önlemek ve verilerin doğruluğu ile doğru amaçla kullanımını sağlamak için Simurg Kitabevi, toplanılan bilgilerin korunmasına yönelik gerekli fiziki yöntemleri ve yönetim usullerini kullanmaktadır.

7. Bu bildirimdeki değişiklikler
Simurg Kitabevi Gizlilik Bildirimi koşullarında güncellemelerin olması durumunda, online ne tür bilgiler topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve seçeneklerinizin neler olduğunu her zaman bilebilmeniz için söz konusu değişiklikleri bu belgeye koyup değişiklik tarihini güncelleyeceğiz. 

Kapat