Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303040859
40859
Yasak Kitaplar
Yasak Kitaplar #smrgSAHAF
Habora Kitabevi
0.00
“Bu küçük boyutlu çalışmamız gün ışığına çıkınca, bazı savcılar ve bilinen bilirkişiler artık gerçekleri görürler ve kitap toplattırmaktan vazgeçerler,” diye bir şey düşünmedik bu çalışmayı hazırlarken. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Anayasası dinlenilmedikten sonra, Türkiye'nin en ünlü hukukçuları dinlenilmedikten sonra, kockoca Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin arkası arkasına verdikleri beraat kararları dinlenilmedikten sonra, biz ne söylesek boş. Gene kitaplar toplattırılacak ve gene yazarlar, çeviriciler mahkemelere verilecek... (Önsözden)
 • Açıklama
  • “Bu küçük boyutlu çalışmamız gün ışığına çıkınca, bazı savcılar ve bilinen bilirkişiler artık gerçekleri görürler ve kitap toplattırmaktan vazgeçerler,” diye bir şey düşünmedik bu çalışmayı hazırlarken. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Anayasası dinlenilmedikten sonra, Türkiye'nin en ünlü hukukçuları dinlenilmedikten sonra, kockoca Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin arkası arkasına verdikleri beraat kararları dinlenilmedikten sonra, biz ne söylesek boş. Gene kitaplar toplattırılacak ve gene yazarlar, çeviriciler mahkemelere verilecek... (Önsözden)
   Stok Kodu
   :
   303040859
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   129 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1969
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   40859    Yasak Kitaplar     Habora Kitabevi    Bülent Habora    Politika / Siyaset                        Habora Kitabevi Yayınları: 54                        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat