Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303092707
92707
Uğultulu Tepeler
Uğultulu Tepeler #smrgSAHAF
Hayat Neşriyat
0.00
Benim yaşamım onda odaklaşır. Yeryüzünde herşey yok olup bir tek o kalsa ben onda yaşarım. Başka herşey var olmaya devam edip bir tek o yokolsa, bütün evren bana yabancı kalır, sanki artık ben o evrenin bir parçası değilmişim gibi yabancılaşır. Benim Linton'a olan sevgim, ormanda düşen yapraklar gibi. Biliyorum ki kış ağaçları nasıl değiştirirse, zaman da benim sevgimi değiştirecektir. Heathcliff'e olan sevgim ise, bir kaya gibi ebedidir. Ölümsüzdür.
 • Açıklama
  • Benim yaşamım onda odaklaşır. Yeryüzünde herşey yok olup bir tek o kalsa ben onda yaşarım. Başka herşey var olmaya devam edip bir tek o yokolsa, bütün evren bana yabancı kalır, sanki artık ben o evrenin bir parçası değilmişim gibi yabancılaşır. Benim Linton'a olan sevgim, ormanda düşen yapraklar gibi. Biliyorum ki kış ağaçları nasıl değiştirirse, zaman da benim sevgimi değiştirecektir. Heathcliff'e olan sevgim ise, bir kaya gibi ebedidir. Ölümsüzdür.
   Stok Kodu
   :
   303092707
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   373 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1967
   Çeviren
   :
   Çev. Azize Bergin
   Resimleyen
   :
   Orijinal Cildinde
   Kapak Türü
   :
   Orijinal Cildinde
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   92707    Uğultulu Tepeler     Hayat Neşriyat     Emily Bronte    Roman                                    Çev. Azize Bergin             #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat