Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303099416
99416
TC Devlet Teşkilatı Rehberi 1968
TC Devlet Teşkilatı Rehberi 1968 #smrgSAHAF
TODAİE Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü
0.00
Enstitümüzün 1963 yılında yayınladığı T.C Devlet Teşkilatı Rehberi'nin gözden geçirilmiş ve son durumu yansıtır hale getirilmiş şekli olan bu kılavuz, Türk kamu yönetimiyle ilgilenen herkes için zengin ve değerli bir kaynaktır. Anayasa ile başlayarak yasama ve yargı organları, yürütme organına bağlı merkez ve taşra kuruluşları, mahalli idareler, iktisadi devlet teşebbüsleri, statüleri kanunla düzenlenen meslek kuruluşları, kamuya yararlı dernekler, uluslararası kuruluşların Türkiye'deki temsilcilikleri ve daha başka pek çok konu üzerindeki faydalı bilgiler, bu cildi gerçek bir hazine haline getirmektedir. (Önsözden)
 • Açıklama
  • Enstitümüzün 1963 yılında yayınladığı T.C Devlet Teşkilatı Rehberi'nin gözden geçirilmiş ve son durumu yansıtır hale getirilmiş şekli olan bu kılavuz, Türk kamu yönetimiyle ilgilenen herkes için zengin ve değerli bir kaynaktır. Anayasa ile başlayarak yasama ve yargı organları, yürütme organına bağlı merkez ve taşra kuruluşları, mahalli idareler, iktisadi devlet teşebbüsleri, statüleri kanunla düzenlenen meslek kuruluşları, kamuya yararlı dernekler, uluslararası kuruluşların Türkiye'deki temsilcilikleri ve daha başka pek çok konu üzerindeki faydalı bilgiler, bu cildi gerçek bir hazine haline getirmektedir. (Önsözden)
   Stok Kodu
   :
   303099416
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   812 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1998
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   99416    TC Devlet Teşkilatı Rehberi 1968     TODAİE Türkiye ve Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü        Rehber / Kılavuz                                                #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat