Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Tanrı'nın Savunucuları S. T. Joshi

#smrgSAHAFTanrı'nın Savunucuları

Liste Fiyatı : 0,00
303091610
91610
Tanrı'nın Savunucuları
Tanrı'nın Savunucuları #smrgSAHAF
Güncel Yayıncılık
0.00
Din olgusu, insanoğlunun tanıma, idrak etme ve soru sorma yeteneğini kazandığı günden beri gündeminde olan bir konu. Geçmişten beri insanoğlu iman - imansızlık, inanç - inaçsızlık temeli çerçevesinde büyük çatışmalar yaşadı... Bayak savaşlar, toplu katliamlar, kıyımlara maruz kaldı din olgusunun etrafında. Ortaçağda inançsız ya da yanlış bir inanç biçimi yaşadığı tasavvur edilen insanlar meydanlarda yakıldı.. İbret olsun, geride kalanlar doğru yolu bulsun diye. Uluslar başka ulusların, devletler başka devletlerin dinleini değiştirmeye çalıştı yüzyıllardan beri; en doğru inanç biçimini kendilerinin temsil ettiğini varsayarak. (Arka Kapaktan)
 • Açıklama
  • Din olgusu, insanoğlunun tanıma, idrak etme ve soru sorma yeteneğini kazandığı günden beri gündeminde olan bir konu. Geçmişten beri insanoğlu iman - imansızlık, inanç - inaçsızlık temeli çerçevesinde büyük çatışmalar yaşadı... Bayak savaşlar, toplu katliamlar, kıyımlara maruz kaldı din olgusunun etrafında. Ortaçağda inançsız ya da yanlış bir inanç biçimi yaşadığı tasavvur edilen insanlar meydanlarda yakıldı.. İbret olsun, geride kalanlar doğru yolu bulsun diye. Uluslar başka ulusların, devletler başka devletlerin dinleini değiştirmeye çalıştı yüzyıllardan beri; en doğru inanç biçimini kendilerinin temsil ettiğini varsayarak. (Arka Kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303091610
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   325 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2005
   Çeviren
   :
   Çev. Ahmet Saraçoğlu
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   91610    Tanrı'nın Savunucuları     Güncel Yayıncılık    S. T. Joshi    Felsefe                            9789756117156        Çev. Ahmet Saraçoğlu    975611715X        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat