Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%25
Sen de Rivayet Etsen / Rüya Roman Yurdagül Mehmedoğlu Sen de Rivayet Etsen / Rüya Roman Yurdagül Mehmedoğlu

#smrgKİTABEVİSen de Rivayet Etsen / Rüya Roman -

Liste Fiyatı : 25,00
İndirimli Fiyat : 18,75
Kazancınız : 6,25
%25
Temin süresi 4 iş günüdür.
9786055166335
163711
Sen de Rivayet Etsen / Rüya Roman -
Sen de Rivayet Etsen / Rüya Roman - #smrgKİTABEVİ
Büyüyen Ay
18.75
Diyelim ki yazdığım sayfaları kırıklayayım diye biriktirmişim. Bana kadar muhafaza olmuş varlık da, ben ona anlamlı bir şekil verememişim. Bir yerden bir yere aktarıldığımda, sen fışkıranım; konuştuğumda, sen şuursuz şairmişsin. Ben müteredditken, içimde duraklayanım. Ya kendimin siluetiyle, sen nerenin kıyısı? Bütün kutlu bildiklerimin üzerine andolsun ki, eksilmeden akmak mümkün değilmiş. Diyelim, tenime bir yıldırım isabet ediyormuş bu çerağan vaktinde de, rahmet olmuyormuş. Kurak bir mendil -olsa olsa uğursuz bir alâmetken insanın sefaletine, yine de talih belliyormuşum. Mücellid bilmesin, her şey olmadan bitiyormuş.Saf boşluğun kovulmuş varlığı. İhmal edilmiş bir ayniyet. Lüzumsuz yere yanmış mesuliyet. Kesitler-arasında duraklamış bir heves. Meğer, çakan bir şimşeğe ilişen bilinçmişim bugün. Kim beni toprağa düşürecek?
 • Açıklama
  • Diyelim ki yazdığım sayfaları kırıklayayım diye biriktirmişim. Bana kadar muhafaza olmuş varlık da, ben ona anlamlı bir şekil verememişim. Bir yerden bir yere aktarıldığımda, sen fışkıranım; konuştuğumda, sen şuursuz şairmişsin. Ben müteredditken, içimde duraklayanım. Ya kendimin siluetiyle, sen nerenin kıyısı? Bütün kutlu bildiklerimin üzerine andolsun ki, eksilmeden akmak mümkün değilmiş. Diyelim, tenime bir yıldırım isabet ediyormuş bu çerağan vaktinde de, rahmet olmuyormuş. Kurak bir mendil -olsa olsa uğursuz bir alâmetken insanın sefaletine, yine de talih belliyormuşum. Mücellid bilmesin, her şey olmadan bitiyormuş.Saf boşluğun kovulmuş varlığı. İhmal edilmiş bir ayniyet. Lüzumsuz yere yanmış mesuliyet. Kesitler-arasında duraklamış bir heves. Meğer, çakan bir şimşeğe ilişen bilinçmişim bugün. Kim beni toprağa düşürecek?
   Stok Kodu
   :
   9786055166335
   Boyut
   :
   14x21
   Sayfa Sayısı
   :
   180 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2013
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   9786055166335    Yurdagül Mehmedoğlu    Sen de Rivayet Etsen / Rüya Roman -     Büyüyen Ay            #smrgKADIN    Roman                               
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat