Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Molekül Fiziği ve Kuantum Kimyası: Deneyler ve Teoriye Giriş Hermann H Molekül Fiziği ve Kuantum Kimyası: Deneyler ve Teoriye Giriş Hermann H

#smrgKİTABEVİMolekül Fiziği ve Kuantum Kimyası: Deneyler ve Teoriye Giriş

Liste Fiyatı : 0,00
9786054031030
144695
Molekül Fiziği ve Kuantum Kimyası: Deneyler ve Teoriye Giriş
Molekül Fiziği ve Kuantum Kimyası: Deneyler ve Teoriye Giriş #smrgKİTABEVİ
Değişim Yayınları
0.00
Kitabımızın birinci baskısından sonra molekül fiziği alanında oldukça yeni gelişmeler olmuştur. Öğrenciler için oldukça önemli olan yeni yöntemler ve sonuçlar bu ikinci baskıda daha geniş bir şekilde ele alınmıştır. Bunlar arasında tek-molekül spektroskopisi ile elektrolüminesans ve organik ışık salan diyotları da içerecek şekilde oldukça hızla bir gelişim içinde olan moleküler elektroniği zikredebiliriz. Bunlara ilaveten daha önceki bazı konuları geliştirip, eksik yanları varsa onları da tamamladık. Bu yeni basımda bazı alıştırmaları da ekledik; bunlar öğrencinin kavrayışlarını daha ileri seviyeye götürecek ve ferdi çalışmalarını daha işeri bir seviyeye oturtma şansı vereceklerdir. Alıştırmaların tamamı www.springonline.com/3-540-40792-8 adresinde bulunabilir. (Önsözden)
 • Açıklama
  • Kitabımızın birinci baskısından sonra molekül fiziği alanında oldukça yeni gelişmeler olmuştur. Öğrenciler için oldukça önemli olan yeni yöntemler ve sonuçlar bu ikinci baskıda daha geniş bir şekilde ele alınmıştır. Bunlar arasında tek-molekül spektroskopisi ile elektrolüminesans ve organik ışık salan diyotları da içerecek şekilde oldukça hızla bir gelişim içinde olan moleküler elektroniği zikredebiliriz. Bunlara ilaveten daha önceki bazı konuları geliştirip, eksik yanları varsa onları da tamamladık. Bu yeni basımda bazı alıştırmaları da ekledik; bunlar öğrencinin kavrayışlarını daha ileri seviyeye götürecek ve ferdi çalışmalarını daha işeri bir seviyeye oturtma şansı vereceklerdir. Alıştırmaların tamamı www.springonline.com/3-540-40792-8 adresinde bulunabilir. (Önsözden)
   Stok Kodu
   :
   9786054031030
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   627 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Basım Tarihi
   :
   2008
   Çeviren
   :
   İbrahim Okur
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat