Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Kızıl Elma / Oğulla Buluşma / Beyaz Yağmur / Asker Çocuğu / Deve Gözü Kızıl Elma / Oğulla Buluşma / Beyaz Yağmur / Asker Çocuğu / Deve Gözü

#smrgSAHAFKızıl Elma / Oğulla Buluşma / Beyaz Yağmur / Asker Çocuğu / Deve Gözü

Liste Fiyatı : 0,00
9789754370935
193327
Kızıl Elma / Oğulla Buluşma / Beyaz Yağmur / Asker Çocuğu / Deve Gözü
Kızıl Elma / Oğulla Buluşma / Beyaz Yağmur / Asker Çocuğu / Deve Gözü #smrgSAHAF
Ötüken Neşriyat
0.00
Cengiz Aytmatov, eserlerinin tercüme edildiği 176 dilde hiç şüphe yok ki dünya edebiyatının içinde en fazla tanınan Türk yazarı. Yazdığı her eseri büyük bir zevkle okunan Aytmatov, bir arada sunduğumuz bu beş hikâyesinde güçlü bir sembolizm kullanarak aşkın o tertemiz heyecanını, gelenekleri ve tarihi, savaşları ve Kırgız Türkünün tarifi zor dramını ve en çok da vatan topraklarını, ülkelerini bayındır kılmak için bütün yokluklara, güçlüklere göğüs gererek çalışan gençleri anlatıyor... Bütün hikâyelerde yazarın çağlardan ses derleyen nefis üslûbunu ve eşsiz anlatım gücünü bulacaksınız.
 • Açıklama
  • Cengiz Aytmatov, eserlerinin tercüme edildiği 176 dilde hiç şüphe yok ki dünya edebiyatının içinde en fazla tanınan Türk yazarı. Yazdığı her eseri büyük bir zevkle okunan Aytmatov, bir arada sunduğumuz bu beş hikâyesinde güçlü bir sembolizm kullanarak aşkın o tertemiz heyecanını, gelenekleri ve tarihi, savaşları ve Kırgız Türkünün tarifi zor dramını ve en çok da vatan topraklarını, ülkelerini bayındır kılmak için bütün yokluklara, güçlüklere göğüs gererek çalışan gençleri anlatıyor... Bütün hikâyelerde yazarın çağlardan ses derleyen nefis üslûbunu ve eşsiz anlatım gücünü bulacaksınız.
   Stok Kodu
   :
   9789754370935
   Boyut
   :
   12x20
   Sayfa Sayısı
   :
   118 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   17
   Basım Tarihi
   :
   2017
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat