Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303041073
41073
İspanyolca Dili Grameri
İspanyolca Dili Grameri #smrgSAHAF
İnkılap Kitabevi
0.00
Dünyada en fazla konuşulan dillerden biri olarak Birleşmiş Milletler'in resmi dilleri arasına giren İspanyolcaya yazık ki ülkemizde son yıllara kadar gereken önem verilmemiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nde büyük bir gecikmeyle kurulmuş İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümü ile daha bilinçli bir şekilde yürütülmesi beklenen İspanyolca öğretimine yararlı olması umuduyla hazırladığım bu kitap, İspanyolca bilen ya da öğrenmekte olup dilbilgisinin derinleştirmek isteyenler için “başvuru kitabı” olabileceği gibi, öğrenime yeni başlayanlara hitap edebilecek bir “ders kitabı” olma niteliğini de taşımaktadır. (Önsözden)
 • Açıklama
  • Dünyada en fazla konuşulan dillerden biri olarak Birleşmiş Milletler'in resmi dilleri arasına giren İspanyolcaya yazık ki ülkemizde son yıllara kadar gereken önem verilmemiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nde büyük bir gecikmeyle kurulmuş İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümü ile daha bilinçli bir şekilde yürütülmesi beklenen İspanyolca öğretimine yararlı olması umuduyla hazırladığım bu kitap, İspanyolca bilen ya da öğrenmekte olup dilbilgisinin derinleştirmek isteyenler için “başvuru kitabı” olabileceği gibi, öğrenime yeni başlayanlara hitap edebilecek bir “ders kitabı” olma niteliğini de taşımaktadır. (Önsözden)
   Stok Kodu
   :
   303041073
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   477 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   5
   Basım Tarihi
   :
   1996
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   41073    İspanyolca Dili Grameri     İnkılap Kitabevi    İnci Kut    Dil / Dilbilgisi                            9789751010964            9751010969        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat