Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
İnsanın Yeryüzü Macerası Şahin Uçar

#smrgSAHAFİnsanın Yeryüzü Macerası

Liste Fiyatı : 0,00
303092725
92725
İnsanın Yeryüzü Macerası
İnsanın Yeryüzü Macerası #smrgSAHAF
Domino Yayınları
0.00
Tarih, unutulmuş bir rüyayı hatırlamaya çalışmak gibidir... Bazen rüyalarınızın bazı kısımlarını hatırlayabilirsinizde; ancak hatırladığınız şeyler manidar olmayabilir; bu yüzden rüyanıza bir anlam veremezsiniz. Tevrat'ın Danyal bölümünde böyle bir hikaye vardır: Babil kralı Nebukadnezar bir rüya görmüş; ama rüyasını hatırlayamıyor; kahinleri çağırıp emrediyor: “Çabuk bana rüyamı tabir edin!” Kahinler, “Efendimiz rüyanızı anlatın ki tabir edelim” deyince; Babil kralı diyor ki: “Siz benim rüyamda ne gördüğümü bilemezsiniz, yapacağınız rüya tabirine de güvenilmez; yani bu rüyayı doğru tabir edebileceğinizi nereden bileyim?” Babil kralı haksız mı? Rüyaları anlatmak kolay mı? Rüya tabirlerine ne kadar güvenebilirsiniz?
 • Açıklama
  • Tarih, unutulmuş bir rüyayı hatırlamaya çalışmak gibidir... Bazen rüyalarınızın bazı kısımlarını hatırlayabilirsinizde; ancak hatırladığınız şeyler manidar olmayabilir; bu yüzden rüyanıza bir anlam veremezsiniz. Tevrat'ın Danyal bölümünde böyle bir hikaye vardır: Babil kralı Nebukadnezar bir rüya görmüş; ama rüyasını hatırlayamıyor; kahinleri çağırıp emrediyor: “Çabuk bana rüyamı tabir edin!” Kahinler, “Efendimiz rüyanızı anlatın ki tabir edelim” deyince; Babil kralı diyor ki: “Siz benim rüyamda ne gördüğümü bilemezsiniz, yapacağınız rüya tabirine de güvenilmez; yani bu rüyayı doğru tabir edebileceğinizi nereden bileyim?” Babil kralı haksız mı? Rüyaları anlatmak kolay mı? Rüya tabirlerine ne kadar güvenebilirsiniz?
   Stok Kodu
   :
   303092725
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   188 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2007
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   92725    İnsanın Yeryüzü Macerası     Domino Yayınları     Şahin Uçar    Tarih                            9789944180047            9789944180047        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat