Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Genç Bilimadamına Öğütler S. P. Medawar Genç Bilimadamına Öğütler S. P. Medawar

#smrgKİTABEVİGenç Bilimadamına Öğütler

Liste Fiyatı : 0,00
9786055411572
142211
Genç Bilimadamına Öğütler
Genç Bilimadamına Öğütler #smrgKİTABEVİ
Kırmızı Yayınları
0.00
Organ nakli konusundaki çalışmalarıyla 1960 Nobel Ödülü'nü kazanmış olan P. B. Medawar bu kitabıyla, uzun yıllarını verdiği bilimsel çalışmaların oluşturduğu kapsamlı birikimini, bilim dünyasına girmeyi düşünen ve girmiş olan her yaştan insanın hizmetine sunmaktadır. Kitap bir yönüyle bilimci olmak için gereken nitelikler, sağlanması gereken koşullar, bilimde kullanılan araştırma yöntemleri gibi konularda gündeme gelen pratik sorunları ele almakta; diğer yönüyle de bilim ve araştırma dünyasını, çıraklıktan Nobel Ödülü sonrasına taşıyan bu evrede akla gelebilecek tüm boyutlarıyla gözler önüne sermektedir. (Tanıtım Bülteninden)
 • Açıklama
  • Organ nakli konusundaki çalışmalarıyla 1960 Nobel Ödülü'nü kazanmış olan P. B. Medawar bu kitabıyla, uzun yıllarını verdiği bilimsel çalışmaların oluşturduğu kapsamlı birikimini, bilim dünyasına girmeyi düşünen ve girmiş olan her yaştan insanın hizmetine sunmaktadır. Kitap bir yönüyle bilimci olmak için gereken nitelikler, sağlanması gereken koşullar, bilimde kullanılan araştırma yöntemleri gibi konularda gündeme gelen pratik sorunları ele almakta; diğer yönüyle de bilim ve araştırma dünyasını, çıraklıktan Nobel Ödülü sonrasına taşıyan bu evrede akla gelebilecek tüm boyutlarıyla gözler önüne sermektedir. (Tanıtım Bülteninden)
   Stok Kodu
   :
   9786055411572
   Boyut
   :
   14x21
   Sayfa Sayısı
   :
   136 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2010
   Çeviren
   :
   Nermin Arık
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   142211    S. P. Medawar    Genç Bilimadamına Öğütler     Kırmızı Yayınları        #smrgÇEVİRİ    Bilim    Bilim Yazıları                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat