Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%30
Edebi Metinde Din-İktisat Lütfi Bergen Edebi Metinde Din-İktisat Lütfi Bergen

#smrgKİTABEVİEdebi Metinde Din-İktisat

Liste Fiyatı : 27,78
İndirimli Fiyat : 19,45
Kazancınız : 8,33
%30
Temin süresi 4 gündür.
Edebi Metinde Din-İktisat
Edebi Metinde Din-İktisat #smrgKİTABEVİ
Ayışığı Kitapları
19.45
Bu kitapta ele alınan metinler çoğunlukla erken Cumhuriyet dönemi yazarlarına ait öykülerdir. Metinlerde ağırlıklı olarak aile, meslek, dindarlık, geçim, ev, dirlik arayışı üzerinde vurgulamalar oldu. Metinleri tahlil ederken belli bir ideolojiye yaslanılmamıştır. Ele alınan metnin kendisinin bir ideolojisi olduğu tartışılmaz bir hakikattır. Ayrıca metni yazarının ideolojisi üzerinden değil de içinde yaşadığı iktisadî ve dinî ortamın dile (metne) yansıyan ideolojisi üzerinden okumaya çalıştık. (Tanıtım Bülteninden)
 • Açıklama
  • Bu kitapta ele alınan metinler çoğunlukla erken Cumhuriyet dönemi yazarlarına ait öykülerdir. Metinlerde ağırlıklı olarak aile, meslek, dindarlık, geçim, ev, dirlik arayışı üzerinde vurgulamalar oldu. Metinleri tahlil ederken belli bir ideolojiye yaslanılmamıştır. Ele alınan metnin kendisinin bir ideolojisi olduğu tartışılmaz bir hakikattır. Ayrıca metni yazarının ideolojisi üzerinden değil de içinde yaşadığı iktisadî ve dinî ortamın dile (metne) yansıyan ideolojisi üzerinden okumaya çalıştık. (Tanıtım Bülteninden)
   Stok Kodu
   :
   9789756336137
   Boyut
   :
   16x21
   Sayfa Sayısı
   :
   496 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2012
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   138012    Lütfi Bergen    Edebi Metinde Din-İktisat     Ayışığı Kitapları        #smrgTELİF    Edebiyat    İnceleme     Metin Tahlilleri                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat