Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303073373
73373
Duvar Geçen
Duvar Geçen #smrgSAHAF
Varlık Yayınları
0.00
Marcel Ayme'nin yayınlanınız arasında çıkan İğreti Surat adlı romanı bu herkese benzemiyen Fransız yazarı üzerine okuyucularımızın dikkatini çekmeye yetti. Ama İğreti Surat başlıbaşına Ayme hakkında bir fikir verniye yetmez. Herşeyden önce o usta bir hikâye, masal yazarıdır, İşte burada büyükler için yazılmış hikâye ve masallarının en güzellerinden bir demet bulacaksınız. Marcel Ayme asıl bu eseriyle size kendini tanıtacak, özelliğinin ne olduğunu belirtecek.

Gerçekten alabildiğine ayrılırken insanları gerçekler üstüne düşündürmesini bilen bu yazarın daha çevrilmeye değer çok eseri var. (Arka kapak)

 • Açıklama
  • Marcel Ayme'nin yayınlanınız arasında çıkan İğreti Surat adlı romanı bu herkese benzemiyen Fransız yazarı üzerine okuyucularımızın dikkatini çekmeye yetti. Ama İğreti Surat başlıbaşına Ayme hakkında bir fikir verniye yetmez. Herşeyden önce o usta bir hikâye, masal yazarıdır, İşte burada büyükler için yazılmış hikâye ve masallarının en güzellerinden bir demet bulacaksınız. Marcel Ayme asıl bu eseriyle size kendini tanıtacak, özelliğinin ne olduğunu belirtecek.

   Gerçekten alabildiğine ayrılırken insanları gerçekler üstüne düşündürmesini bilen bu yazarın daha çevrilmeye değer çok eseri var. (Arka kapak)

   Stok Kodu
   :
   303073373
   Boyut
   :
   12x16
   Sayfa Sayısı
   :
   95 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1956
   Çeviren
   :
   Tahsin Yücel
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   73373    Marcel Ayme    Duvar Geçen     Varlık Yayınları        #smrgÇEVİRİ    Öykü / Hikâye    Fransız Edebiyatı    Mizah                       
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat