Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%20
Diyalektik ve Tarihi Materyalizm Josef Stalin Diyalektik ve Tarihi Materyalizm Josef Stalin

#smrgKİTABEVİDiyalektik ve Tarihi Materyalizm

Liste Fiyatı : 10,00
İndirimli Fiyat : 8,00
Kazancınız : 2,00
%20
Temin süresi 4 gündür.
9789757530909
16846
Diyalektik ve Tarihi Materyalizm
Diyalektik ve Tarihi Materyalizm #smrgKİTABEVİ
Yar Yayınları
8.00
J. V. Stalin, Diyalektik ve Tarihi Materyalizm adındaki bu eserini 1938'de yazdı. Bu kitap, onun Kısa SBKP (B) Tarihi adlı eserinin tamamlayıcı bir bölümü olarak yazılmıştı. Bu kitapta, Marksist felsefenin temellerinin uyumlu ve sistemli bir açıklanışını buluyoruz. J. V. Stalin, diyalektik materyalizmi Marksist-Leninist Partinin dünya görüşü olarak tanımlarken, bilimsel felsefenin emekçi sınıf ve partisinin mücadelesinde oynadığı son derece önemli rolü de göstermiştir. Onun bu eserinde Marksist felsefi materyalizm ve tarihi materyalizm temel özellikleriyle, sade ve açık bir biçimde tanıtılmıştır.

J. V. Stalin'in Diyalektik ve Tarihi Materyalizm adlı eseri bütün dünyada Marksist - Leninist felsefeyi incelemek isteyen milyonlarca insan için özellikle önemli ve öğreticidir.

 • Açıklama
  • J. V. Stalin, Diyalektik ve Tarihi Materyalizm adındaki bu eserini 1938'de yazdı. Bu kitap, onun Kısa SBKP (B) Tarihi adlı eserinin tamamlayıcı bir bölümü olarak yazılmıştı. Bu kitapta, Marksist felsefenin temellerinin uyumlu ve sistemli bir açıklanışını buluyoruz. J. V. Stalin, diyalektik materyalizmi Marksist-Leninist Partinin dünya görüşü olarak tanımlarken, bilimsel felsefenin emekçi sınıf ve partisinin mücadelesinde oynadığı son derece önemli rolü de göstermiştir. Onun bu eserinde Marksist felsefi materyalizm ve tarihi materyalizm temel özellikleriyle, sade ve açık bir biçimde tanıtılmıştır.

   J. V. Stalin'in Diyalektik ve Tarihi Materyalizm adlı eseri bütün dünyada Marksist - Leninist felsefeyi incelemek isteyen milyonlarca insan için özellikle önemli ve öğreticidir.

   Stok Kodu
   :
   9789757530909
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   56 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Basım Tarihi
   :
   2016
   Çeviren
   :
   Nadiye R. Çobanoğlu
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   16846    Josef Stalin    Diyalektik ve Tarihi Materyalizm     Yar Yayınları        #smrgTELİF    Felsefe    Bilim Felsefesi    Dünya Solu    Kuram                       
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat