Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Deniz ve Kaşiflik: Şiirler - Hatıralar Şaban Teoman Duralı

#smrgSAHAFDeniz ve Kaşiflik: Şiirler - Hatıralar

Liste Fiyatı : 0,00
303146840
146840
Deniz ve Kaşiflik: Şiirler - Hatıralar
Deniz ve Kaşiflik: Şiirler - Hatıralar #smrgSAHAF
Şule Yayınları
0.00
Neredeyse bütün cihanı gezmiş bir seyyahın gönül notaları; Biskay Körfezi'nden Atlas Okyanusu'na, Cakarta Limanı'ndan Londra'ya, Kuala Lumpur'dan Paris'e, Singapur'dan Vaşington'a, Toroslar'dan Moğolistan'a, Aşkabat'tan Bukit Larut'a, Viyana'dan Chemnitz'e ve Küba'dan Afganistan'a kadar yıllardan beri çalınıp duruyordu. Hatıraları, serzenişleri, özlemleri, umutları, sevinçleri, ayrılıkları, hâsılı; cemaz-ûl evveli, şiirleri ve hatıraları aracılığıyla zamanın dehliz duvarlarına birer inci olarak çivilendi. (Tanıtım Bülteninden)
 • Açıklama
  • Neredeyse bütün cihanı gezmiş bir seyyahın gönül notaları; Biskay Körfezi'nden Atlas Okyanusu'na, Cakarta Limanı'ndan Londra'ya, Kuala Lumpur'dan Paris'e, Singapur'dan Vaşington'a, Toroslar'dan Moğolistan'a, Aşkabat'tan Bukit Larut'a, Viyana'dan Chemnitz'e ve Küba'dan Afganistan'a kadar yıllardan beri çalınıp duruyordu. Hatıraları, serzenişleri, özlemleri, umutları, sevinçleri, ayrılıkları, hâsılı; cemaz-ûl evveli, şiirleri ve hatıraları aracılığıyla zamanın dehliz duvarlarına birer inci olarak çivilendi. (Tanıtım Bülteninden)
   Stok Kodu
   :
   303146840
   Boyut
   :
   14x21
   Sayfa Sayısı
   :
   286 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2011
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   146840    Şaban Teoman Duralı    Deniz ve Kaşiflik: Şiirler - Hatıralar     Şule Yayınları        #smrgTELİF    Anı / Hatırat    Edebiyat    Gezi    Seyahat    Atlas Okyanusu    Cakarta    Londra   Viyana    Küba    Afganistan                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat