Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Deniz Subayları İçin Devletler Hukuku

#smrgSAHAFDeniz Subayları İçin Devletler Hukuku

Liste Fiyatı : 0,00
303083580
83580
Deniz Subayları İçin Devletler Hukuku
Deniz Subayları İçin Devletler Hukuku #smrgSAHAF
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yayınları
0.00
Silahlı kuvvetlerde görevli ve bilhassa Deniz Kuvvetlerine mensup olan subaylar, harb sanatında profesyonel kişiler olmalarına ilaveten devletler hukuku konusunda da uyanık ve bilgili olmaları gerektiğini, uzun zamandan beri kabul etmişlerdir. Süratli olarak haberleşmenin bütün şekillerde görülen yayılma ve ilerleme ve buna ilaveten denizlerin serbestliğinin tehdit edilmekte olması, bu konuda bilgiyi gittikçe daha önemli bir hale getirmektedir.
 • Açıklama
  • Silahlı kuvvetlerde görevli ve bilhassa Deniz Kuvvetlerine mensup olan subaylar, harb sanatında profesyonel kişiler olmalarına ilaveten devletler hukuku konusunda da uyanık ve bilgili olmaları gerektiğini, uzun zamandan beri kabul etmişlerdir. Süratli olarak haberleşmenin bütün şekillerde görülen yayılma ve ilerleme ve buna ilaveten denizlerin serbestliğinin tehdit edilmekte olması, bu konuda bilgiyi gittikçe daha önemli bir hale getirmektedir.
   Stok Kodu
   :
   303083580
   Boyut
   :
   24x30
   Sayfa Sayısı
   :
   325 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1966
   Kapak Türü
   :
   3. Hamur
   Kağıt Türü
   :
   Türkçe
   Dili
   :
   Türkçe
   83580        Deniz Subayları İçin Devletler Hukuku     Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yayınları        #smrgKURUMSAL    Hukuk    Askerlik                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat