Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Büyük Türk Musikisi Ansiklopedisi 2 Cilt TAKIM Yılmaz Öztuna

Büyük Türk Musikisi Ansiklopedisi 2 Cilt TAKIM

Liste Fiyatı : 0,00
303058267
58267
Büyük Türk Musikisi Ansiklopedisi 2 Cilt TAKIM
Büyük Türk Musikisi Ansiklopedisi 2 Cilt TAKIM
Kültür ve Turizm Bakanlığı
0.00
Büyük Türk Musikisi Ansiklopedisi, milli musiki sanatımızın ansiklopedik sözlüğüdür. Türk musikisinin bestekar, icracı, müzikolog olarak başlıca şahsiyetlerinin biyografileri ve eserlerinin tam listelerinden başka bütün makamlar, usuller, formlar ve her türlü teknik bilgi, şemaları ile birlikte sunulmuştur. Ayrıca eserin sonuna musikimizde şiirleri bestelenen belli başlı şairlerin ve güftelerin alfabetik listeleri eklenmiştir. (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • Büyük Türk Musikisi Ansiklopedisi, milli musiki sanatımızın ansiklopedik sözlüğüdür. Türk musikisinin bestekar, icracı, müzikolog olarak başlıca şahsiyetlerinin biyografileri ve eserlerinin tam listelerinden başka bütün makamlar, usuller, formlar ve her türlü teknik bilgi, şemaları ile birlikte sunulmuştur. Ayrıca eserin sonuna musikimizde şiirleri bestelenen belli başlı şairlerin ve güftelerin alfabetik listeleri eklenmiştir. (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303058267
   Boyut
   :
   20x28
   Sayfa Sayısı
   :
   1069 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1990
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   58267            303058267        Müzik    Klasik Türk Müziği    Biyografi                            Kültür Eserleri Dizisi   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat