Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Bana Evren Paşa Deyin!
Bana Evren Paşa Deyin! #smrgSAHAF
Boyut Yayınları
0.00
“Bana Evren Paşa Deyin!”, 12 Eylül ve Kenan Evren'in bir portresidir. 12 Eylül nedir ve Kenan Evren kimdir sorularının kısa yanıtı... “Bana Evren Paşa Deyin!” 12 Eylül'ün portresi ile birlikte, Kenan Evren'in hayatı, sanatı ve eserlerini içeriyor. Ama yıllar yılı ülke üzerinde söz ve karar sahibi olan kişinin portresi çizilirken yaranma, duygu ve düşüncesi sonsuz uzaklıktaydı. Zaten yakın olamazdı... O işleri, Osmanlı aydını geleneğine sıkı sıkıya sarılı yazarlara bıraktık. (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • “Bana Evren Paşa Deyin!”, 12 Eylül ve Kenan Evren'in bir portresidir. 12 Eylül nedir ve Kenan Evren kimdir sorularının kısa yanıtı... “Bana Evren Paşa Deyin!” 12 Eylül'ün portresi ile birlikte, Kenan Evren'in hayatı, sanatı ve eserlerini içeriyor. Ama yıllar yılı ülke üzerinde söz ve karar sahibi olan kişinin portresi çizilirken yaranma, duygu ve düşüncesi sonsuz uzaklıktaydı. Zaten yakın olamazdı... O işleri, Osmanlı aydını geleneğine sıkı sıkıya sarılı yazarlara bıraktık. (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303098243
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   147 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   2
   Basım Tarihi
   :
   1989
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   98243    Bana Evren Paşa Deyin!     Boyut Yayınları    Ahmet Kahraman    Politika / Siyaset    12 Eylül                                    9755080163        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat