Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303107607
107607
Aylaklar
Aylaklar #smrgSAHAF
Varlık Yayınları
0.00
Köprüden Kadıköy'e kalkan 19.30 vapurunun birinci mevki kamerasında karı koca oldukları anlaşılan iki yaşlı kişi oturuyordu. Yetmiş yaşlarında görünen kadının başında, krem rengi çiçekli hasır bir şapka vardı; şapkanın altından görünen saçları yarı beyaz, yarı kırmızımtrak, yarı da koyu kestane rengindeydi; mevsimine göre giyinmişti, üstünde şanel biçimi, kırmızı harçla süslü, arlak Fransız keteninden, lacivert bir tayyör, boynunda birkaç sıra inci ve zincir karışımı kolye, kolunda kalın zincir bilezikler vardır.
 • Açıklama
  • Köprüden Kadıköy'e kalkan 19.30 vapurunun birinci mevki kamerasında karı koca oldukları anlaşılan iki yaşlı kişi oturuyordu. Yetmiş yaşlarında görünen kadının başında, krem rengi çiçekli hasır bir şapka vardı; şapkanın altından görünen saçları yarı beyaz, yarı kırmızımtrak, yarı da koyu kestane rengindeydi; mevsimine göre giyinmişti, üstünde şanel biçimi, kırmızı harçla süslü, arlak Fransız keteninden, lacivert bir tayyör, boynunda birkaç sıra inci ve zincir karışımı kolye, kolunda kalın zincir bilezikler vardır.
   Stok Kodu
   :
   303107607
   Boyut
   :
   12x16
   Sayfa Sayısı
   :
   294 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1974
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   107607    Melih Cevdet Anday    Aylaklar     Varlık Yayınları        #smrgTELİF    Roman    Yeni Türk Edebiyatı        Cumhuriyet Dönemi                   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat