Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
9789751722461
88538
Yazdan Kalan - İMZALI
Yazdan Kalan - İMZALI #smrgSAHAF
Kültür ve Turizm Bakanlığı
0.00
“Yazdan Kalan” bir öyküler kitabı. Bu öykülerin içsel oluşumları epey uzun bir dönemi kapsıyor. Belki bütün bir yaşamın, bir ‘kadın' yaşamının çeşitli dönemlerinin... Fakat bu yaşam her ne kadar yazarın kendi yaşamı olsa da, bu öyküler için bir bakıma, toplumumuzun sıradan insanlarının küçük dünyalarına ışık tutan bir yaşamın aynası içinde bu dünyaların aralanan kapılarından yola çıkarak, genelde ‘insan' yaşamının yeryüzündeki büyük serüvenine ulaşma denemeleridir de denilebilir.
 • Açıklama
  • “Yazdan Kalan” bir öyküler kitabı. Bu öykülerin içsel oluşumları epey uzun bir dönemi kapsıyor. Belki bütün bir yaşamın, bir ‘kadın' yaşamının çeşitli dönemlerinin... Fakat bu yaşam her ne kadar yazarın kendi yaşamı olsa da, bu öyküler için bir bakıma, toplumumuzun sıradan insanlarının küçük dünyalarına ışık tutan bir yaşamın aynası içinde bu dünyaların aralanan kapılarından yola çıkarak, genelde ‘insan' yaşamının yeryüzündeki büyük serüvenine ulaşma denemeleridir de denilebilir.
   Stok Kodu
   :
   9789751722461
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   162 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1999
   Çeviren
   :
   14x20
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   88538    Tansu Bele    Yazdan Kalan - İMZALI     Kültür ve Turizm Bakanlığı        #smrgTELİF    Öykü / Hikâye                            #smrgİMZALI   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat