Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Yaşasın Gökkuşağı Ülkü Ayvaz

#smrgSAHAFYaşasın Gökkuşağı

Liste Fiyatı : 0,00
303105505
105505
Yaşasın Gökkuşağı
Yaşasın Gökkuşağı #smrgSAHAF
Cem Yayınevi
0.00
“Yaşasın Gökkuşağı” yazarımız Ülkü Ayvaz'ın sizler için yazdığı bir sahne oyunu. ÜIkü Ayvaz, 1955 yılında Bayburt'ta doğmuş, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdikten sonra birçok oyun yazmış, tiyatroya gönül vermiş bir yazarımız. Elinizdeki kitap TBMM Kültür, Sanat Yayın Kurulu Birincilik Odülü aldı. Oyununda; tek renge, tek düşünceye bağlı kalmaktansa; gökkuşağını sevmek, çok sesli düşünmek daha iyidir diyor Ülkü Ayvaz. Bu oyunu seveceğinizi belki de sahneleyeceğinizi düşünüyoruz. Ne dersiniz?
 • Açıklama
  • “Yaşasın Gökkuşağı” yazarımız Ülkü Ayvaz'ın sizler için yazdığı bir sahne oyunu. ÜIkü Ayvaz, 1955 yılında Bayburt'ta doğmuş, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdikten sonra birçok oyun yazmış, tiyatroya gönül vermiş bir yazarımız. Elinizdeki kitap TBMM Kültür, Sanat Yayın Kurulu Birincilik Odülü aldı. Oyununda; tek renge, tek düşünceye bağlı kalmaktansa; gökkuşağını sevmek, çok sesli düşünmek daha iyidir diyor Ülkü Ayvaz. Bu oyunu seveceğinizi belki de sahneleyeceğinizi düşünüyoruz. Ne dersiniz?
   Stok Kodu
   :
   303105505
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   64 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   105505    Yaşasın Gökkuşağı     Cem Yayınevi    Ülkü Ayvaz    Çocuk    Tiyatro                    Cem Çocuk Kitapları                9754067457        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat