Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%25
Yaşadıklarım ve Düşlediklerim: Yetmiş İki Kitap, Bir Hayat CİLTLİ Gült Yaşadıklarım ve Düşlediklerim: Yetmiş İki Kitap, Bir Hayat CİLTLİ Gült

#smrgKİTABEVİYaşadıklarım ve Düşlediklerim: Yetmiş İki Kitap, Bir Hayat CİLTLİ

Liste Fiyatı : 32,00
İndirimli Fiyat : 24,00
Kazancınız : 8,00
%25
Temin süresi 4 gündür.
9789752112087
167596
Yaşadıklarım ve Düşlediklerim: Yetmiş İki Kitap, Bir Hayat CİLTLİ
Yaşadıklarım ve Düşlediklerim: Yetmiş İki Kitap, Bir Hayat CİLTLİ #smrgKİTABEVİ
Altın Kitaplar
24.00
Çocukluğumda çok yaramazdım. Annem, benden söz ederken, Benim kız öyle yaramaz ki, gün olur düz duvara tırmanır, gün olur gökyüzüne kement atar, derdi. Büyüyüp olgunlaşsam da, ben hâlâ eserlerimi yazarken, bir bakıma gökyüzüne kement atıyorum. Düşler, düşünceler, türlü fanteziler, en çok da yüreğime sığdıramayacağım kadar sevgi ve coşku yakalıyorum. Yetmiş iki kitabımı, işte o ganimetlerle yazdım. Eserlerimle ben bir bütünüz. Başka bir deyişle, eserlerimin yazılış öyküleri, YAŞADIKLARIMLA DÜŞLEDİKLERİMin bileşiminden oluşuyor.YAZAR HAKKINDA1935 yılında Kütahya, Emette doğdu. İlköğrenimini Anadolunun çeşitli yerlerinde yaptı. İstanbulda Atatürk Kız Lisesini bitirdi. Bir süre İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine devam etti, ama aslında kalbinde ilkokul öğretmeni olmak vardı. Bunu dışarıdan sınavlara girerek başardı ve ilkokul öğretmeni oldu. On beş yıllık öğretmenlik hayatından sonra daha fazla çocuğa ulaşmak, onların eğitimine ve gelişimine katkıda bulunmak amacıyla öğretmenliği bıraktı. Hayatına çocuk edebiyatı alanında eserler veren bir yazar olarak devam etti. O zamandan şimdiye 70 kitabı yayımlandı. Dayıoğlunun yayımlanmış 20den fazla radyo ve televizyon oyunu da vardır.
 • Açıklama
  • Çocukluğumda çok yaramazdım. Annem, benden söz ederken, Benim kız öyle yaramaz ki, gün olur düz duvara tırmanır, gün olur gökyüzüne kement atar, derdi. Büyüyüp olgunlaşsam da, ben hâlâ eserlerimi yazarken, bir bakıma gökyüzüne kement atıyorum. Düşler, düşünceler, türlü fanteziler, en çok da yüreğime sığdıramayacağım kadar sevgi ve coşku yakalıyorum. Yetmiş iki kitabımı, işte o ganimetlerle yazdım. Eserlerimle ben bir bütünüz. Başka bir deyişle, eserlerimin yazılış öyküleri, YAŞADIKLARIMLA DÜŞLEDİKLERİMin bileşiminden oluşuyor.YAZAR HAKKINDA1935 yılında Kütahya, Emette doğdu. İlköğrenimini Anadolunun çeşitli yerlerinde yaptı. İstanbulda Atatürk Kız Lisesini bitirdi. Bir süre İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine devam etti, ama aslında kalbinde ilkokul öğretmeni olmak vardı. Bunu dışarıdan sınavlara girerek başardı ve ilkokul öğretmeni oldu. On beş yıllık öğretmenlik hayatından sonra daha fazla çocuğa ulaşmak, onların eğitimine ve gelişimine katkıda bulunmak amacıyla öğretmenliği bıraktı. Hayatına çocuk edebiyatı alanında eserler veren bir yazar olarak devam etti. O zamandan şimdiye 70 kitabı yayımlandı. Dayıoğlunun yayımlanmış 20den fazla radyo ve televizyon oyunu da vardır.
   Stok Kodu
   :
   9789752112087
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   316 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   4
   Basım Tarihi
   :
   2010
   Kapak Türü
   :
   Ciltli
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat