Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Velâyet: Aşk Mesleği Rabia Christine Brodbeck Velâyet: Aşk Mesleği Rabia Christine Brodbeck

#smrgKİTABEVİVelayet: Aşk Mesleği

Liste Fiyatı : 0,00
9789759161989
151246
Velayet: Aşk Mesleği
Velayet: Aşk Mesleği #smrgKİTABEVİ
Sufi Kitap
0.00
İlâhî aşk mesleğinde uzmanlaşmalıyız İnsan saliktir, yolcudur, sefere çıkar. Peki, aşk mesleğini tutmuş olanların yol nereden geçer? Rabia C. Brodbeck, insanın yeryüzünde bulunuş sebebinin, Rabbimizi bilmek ve O'nun tecellilerine mazhar olmak olduğuna dikkat çekerek, kemâlat yolunu, velâyet basamaklarını anlatıyor. İslam'a göre velâyet nedir, velinin tarifi ve vazifesi nedir, veliye nasıl intisap edilir, bir veliyi takip etmekte aşk ve samimiyetin rolü nedir vb. sorularla aşk mesleğini, velayet nurunu keşfe çağırıyor.
 • Açıklama
  • İlâhî aşk mesleğinde uzmanlaşmalıyız İnsan saliktir, yolcudur, sefere çıkar. Peki, aşk mesleğini tutmuş olanların yol nereden geçer? Rabia C. Brodbeck, insanın yeryüzünde bulunuş sebebinin, Rabbimizi bilmek ve O'nun tecellilerine mazhar olmak olduğuna dikkat çekerek, kemâlat yolunu, velâyet basamaklarını anlatıyor. İslam'a göre velâyet nedir, velinin tarifi ve vazifesi nedir, veliye nasıl intisap edilir, bir veliyi takip etmekte aşk ve samimiyetin rolü nedir vb. sorularla aşk mesleğini, velayet nurunu keşfe çağırıyor.
   Stok Kodu
   :
   9789759161989
   Boyut
   :
   14x21
   Sayfa Sayısı
   :
   256 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   3
   Basım Tarihi
   :
   2016
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   151246    Rabia Christine Brodbeck    Velayet: Aşk Mesleği     Sufi Kitap        #smrgÇEVİRİ    Din    İslamiyet    Tasavvuf                       
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat