Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303073405
73405
Uçun Kuşlar Uçun
Uçun Kuşlar Uçun #smrgSAHAF
Koza Yayınları
0.00
Bu kitapta okuyacağınız hikâyelerin yazarları (Alaaddin Tahir, Enver Baki, Fahri Kaya, Hasan Mercan, Hüseyin Süleyman, İlhami Emin, iskender Muzbeg, Mustafa Karahasan, Necati Zekeriya, Nusret D.ülkü, Süreyya Yusuf ve Şükrü Ramo) Yugoslavya'nın Makedonya Cumhuriyeti'nde yaşayan Türk asıllı yazarlardır. Her biri birbirinden güzel bu hikâyeleri Necati Zekeriya derledi, eğitim uzmanı Esat Nermi baskıya hazırladı. (Kitaptan)
 • Açıklama
  • Bu kitapta okuyacağınız hikâyelerin yazarları (Alaaddin Tahir, Enver Baki, Fahri Kaya, Hasan Mercan, Hüseyin Süleyman, İlhami Emin, iskender Muzbeg, Mustafa Karahasan, Necati Zekeriya, Nusret D.ülkü, Süreyya Yusuf ve Şükrü Ramo) Yugoslavya'nın Makedonya Cumhuriyeti'nde yaşayan Türk asıllı yazarlardır. Her biri birbirinden güzel bu hikâyeleri Necati Zekeriya derledi, eğitim uzmanı Esat Nermi baskıya hazırladı. (Kitaptan)
   Stok Kodu
   :
   303073405
   Boyut
   :
   12x16
   Sayfa Sayısı
   :
   115
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1978
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   73405    Uçun Kuşlar Uçun     Koza Yayınları        Öykü / Hikâye    Türk Edebiyatı                    Çocuk Kitapları Dizisi: 14                        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat