Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Türkiye - Yunanistan İlişkileri & Büyük Güçler: Kıbrıs, Ege ve Diğer S Türkiye - Yunanistan İlişkileri & Büyük Güçler: Kıbrıs, Ege ve Diğer S

#smrgSAHAFTürkiye - Yunanistan İlişkileri & Büyük Güçler: Kıbrıs, Ege ve Diğer Sorunlar

Liste Fiyatı : 0,00
303008488
8488
Türkiye - Yunanistan İlişkileri & Büyük Güçler: Kıbrıs, Ege ve Diğer Sorunlar
Türkiye - Yunanistan İlişkileri & Büyük Güçler: Kıbrıs, Ege ve Diğer Sorunlar #smrgSAHAF
Der Yayınları
0.00
Türkiye'nin dış, özellikle Batı dünyası ile olan ilişkilerinde Yunanistan faktörü genellikle belirli bir referans noktası oluşturmuştur. Türkiye'nin Batı Avrupa merkezli örgütlenme çabalarına ilgi duyması ile bu durum daha da belirginleşmiştir. Bu açıdan köşeyi tuttuğunu düşünen Yunanistan iki ülke arasındaki sorunların çözümünde bu konumunu kullanmaya çalışmakta, buna karşılık Türkiye ise bu komşusu ile baş başa kaldığında sorunların çözümünün çok daha kolay olacağını düşünmektedir.
 • Açıklama
  • Türkiye'nin dış, özellikle Batı dünyası ile olan ilişkilerinde Yunanistan faktörü genellikle belirli bir referans noktası oluşturmuştur. Türkiye'nin Batı Avrupa merkezli örgütlenme çabalarına ilgi duyması ile bu durum daha da belirginleşmiştir. Bu açıdan köşeyi tuttuğunu düşünen Yunanistan iki ülke arasındaki sorunların çözümünde bu konumunu kullanmaya çalışmakta, buna karşılık Türkiye ise bu komşusu ile baş başa kaldığında sorunların çözümünün çok daha kolay olacağını düşünmektedir.
   Stok Kodu
   :
   303008488
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   12+403 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2000
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat