Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Türkiye Göllerinde Araştırma, Kitap 3 Woltereck

#smrgSAHAFTürkiye Göllerinde Araştırma, Kitap 3

Liste Fiyatı : 0,00
303067463
67463
Türkiye Göllerinde Araştırma, Kitap 3
Türkiye Göllerinde Araştırma, Kitap 3 #smrgSAHAF
Yüksek Ziraat Enstitüsü Yayınları
0.00
Türkiye gölleri, bilhassa bugüne kadar tetkik edilen orta ve şimali avrupa ve bunlardan başka şimali Amerika göllerinden-ki bunların hemen hepsi cumudiye devrinden sonra teşekkül etmişlerdir.-tamamile farklıdırlar. Hatta bunlardan maada son senelerde kısmen tanımış ve menşeleri vulkanik ve tektonik olan tropik göller dahi, yazın çok ısınan ve kışın oldukça soğuyan Anadolu göllerinden, oldukça esaslı bir surette ayrılmaktadırlar. (Kitaptan)
 • Açıklama
  • Türkiye gölleri, bilhassa bugüne kadar tetkik edilen orta ve şimali avrupa ve bunlardan başka şimali Amerika göllerinden-ki bunların hemen hepsi cumudiye devrinden sonra teşekkül etmişlerdir.-tamamile farklıdırlar. Hatta bunlardan maada son senelerde kısmen tanımış ve menşeleri vulkanik ve tektonik olan tropik göller dahi, yazın çok ısınan ve kışın oldukça soğuyan Anadolu göllerinden, oldukça esaslı bir surette ayrılmaktadırlar. (Kitaptan)
   Stok Kodu
   :
   303067463
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   28+8 s. Be
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1934
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   67463    Türkiye Göllerinde Araştırma    Kitap 3     Yüksek Ziraat Enstitüsü Yayınları    Woltereck    R.    Bilim                                                #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat