Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Türk Kültüründe At ve Çağdaş Atçılık Emine Gürsoy Naskali

#smrgSAHAFTürk Kültüründe At ve Çağdaş Atçılık

Liste Fiyatı : 0,00
303042717
42717
Türk Kültüründe At ve Çağdaş Atçılık
Türk Kültüründe At ve Çağdaş Atçılık #smrgSAHAF
Türkiye Jokey Kulübü
0.00
11-14 Mayıs 1994 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Türkiyat Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak İstanbul'da “Türk Kültüründe At ve Çağdaş Atçılık” konulu bir sempozyum düzenledik. Türkiye Jokey Kulübü, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile birlikte toplantının maddi manevi ev sahipliğini yaptılar. İstanbul Üniversetesi Veterine Fakültesi de ev sahiplerinden biri oldu. Bu kitap, bu toplantıda sunulan veya toplantı için hazırlanmış tebliğlerden meydana geldi... (Sunuştan)
 • Açıklama
  • 11-14 Mayıs 1994 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Türkiyat Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak İstanbul'da “Türk Kültüründe At ve Çağdaş Atçılık” konulu bir sempozyum düzenledik. Türkiye Jokey Kulübü, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile birlikte toplantının maddi manevi ev sahipliğini yaptılar. İstanbul Üniversetesi Veterine Fakültesi de ev sahiplerinden biri oldu. Bu kitap, bu toplantıda sunulan veya toplantı için hazırlanmış tebliğlerden meydana geldi... (Sunuştan)
   Stok Kodu
   :
   303042717
   Boyut
   :
   21x28
   Sayfa Sayısı
   :
   381 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1995
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   42717    Türk Kültüründe At ve Çağdaş Atçılık     Türkiye Jokey Kulübü    Emine Gürsoy Naskali    Kültür    Sempozyum                                            #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat