Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%10
Türk Dili Anlatım Türleri Yusuf Yıldırım Türk Dili Anlatım Türleri Yusuf Yıldırım

#smrgKİTABEVİTürk Dili Anlatım Türleri

Liste Fiyatı : 25,00
İndirimli Fiyat : 22,50
Kazancınız : 2,50
%10
Temin süresi 4 gündür.
9789753533652
178624
Türk Dili Anlatım Türleri
Türk Dili Anlatım Türleri #smrgKİTABEVİ
Der Yayınları
22.50
Türk Dili Anlatım Türleri: Türk Dili konularının kısa, kolay anlaşılır biçimde anlatıldığı bir ders kitabıdır. Üniteli, örnekli ve metinlidir. Yarıyıllara göre bölümler: Türk Dili 1 Güz Yarıyılı Konuları: Dil ve Özellikleri, Türk Dilinin Dönemleri, Türkçenin Ses Özellikleri, Yazım Kuralları, Noktalama İşaretleri, Türkçenin Yapı Bilgisi, Kompozisyon Kavramı ve Plan; Anlatım Biçimleri, Kelime Çeşitleri Türk Dili 2 Bahar Yarıyılı Konuları: Kelime Grupları; Cümle Öğeleri, Çeşitleri ve Çözümlemeleri; Anlam Bilgisi, Yazılı Anlatım Türleri: Edebiyat, Yazı ve Yazışma; Anlatım Bozuklukları, Sözlü Anlatım Türleri Her bölüm sonundaki bilgi testleri çözülünce konular pekiştirilecektir.
 • Açıklama
  • Türk Dili Anlatım Türleri: Türk Dili konularının kısa, kolay anlaşılır biçimde anlatıldığı bir ders kitabıdır. Üniteli, örnekli ve metinlidir. Yarıyıllara göre bölümler: Türk Dili 1 Güz Yarıyılı Konuları: Dil ve Özellikleri, Türk Dilinin Dönemleri, Türkçenin Ses Özellikleri, Yazım Kuralları, Noktalama İşaretleri, Türkçenin Yapı Bilgisi, Kompozisyon Kavramı ve Plan; Anlatım Biçimleri, Kelime Çeşitleri Türk Dili 2 Bahar Yarıyılı Konuları: Kelime Grupları; Cümle Öğeleri, Çeşitleri ve Çözümlemeleri; Anlam Bilgisi, Yazılı Anlatım Türleri: Edebiyat, Yazı ve Yazışma; Anlatım Bozuklukları, Sözlü Anlatım Türleri Her bölüm sonundaki bilgi testleri çözülünce konular pekiştirilecektir.
   Stok Kodu
   :
   9789753533652
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   327 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2010
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   178624    Yusuf Yıldırım    Türk Dili Anlatım Türleri     Der Yayınları        #smrgTELİF    Edebiyat    Biyografi    Şiir                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat