Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303179312
179312
Türk Deniz Kuvvetleri
Türk Deniz Kuvvetleri #smrgSAHAF
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yayınları
0.00
Türk Deniz Kuvvetleri'nin misyon ve vizyonunu, milli ve uluslararası sorumluluklar çerçevesinde icra ettiği faaliyetleri ve geçmişten geleceğe taşıdığı zengin denizcilik kültürünü daha etkili bir şekilde anlatmak amacıyla hazırlanan Türk Deniz Kuvvetleri kitabı arşivlerde olması gereken önemli bir eser. Türk Deniz Kuvvetleri'ni görsel ağırlıklı sade bir dille anlatan kitap öğrencilerden akademisyenlere, bürokratlardan askerlere kadar, geniş bir kitleye hitap edecek şekilde tasarlandı.
 • Açıklama
  • Türk Deniz Kuvvetleri'nin misyon ve vizyonunu, milli ve uluslararası sorumluluklar çerçevesinde icra ettiği faaliyetleri ve geçmişten geleceğe taşıdığı zengin denizcilik kültürünü daha etkili bir şekilde anlatmak amacıyla hazırlanan Türk Deniz Kuvvetleri kitabı arşivlerde olması gereken önemli bir eser. Türk Deniz Kuvvetleri'ni görsel ağırlıklı sade bir dille anlatan kitap öğrencilerden akademisyenlere, bürokratlardan askerlere kadar, geniş bir kitleye hitap edecek şekilde tasarlandı.
   Stok Kodu
   :
   303179312
   Boyut
   :
   24x23
   Sayfa Sayısı
   :
   210 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2015
   Kapak Türü
   :
   Kuşe Kağıt
   Kağıt Türü
   :
   Türkçe
   Dili
   :
   Türkçe
   179312        Türk Deniz Kuvvetleri     Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Yayınları        #smrgKURUMSAL    Tarih    Türk Denizcilik tarihi                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat