Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Tunyukuk Yazıtı
Tunyukuk Yazıtı
Simurg
0.00
Türkiye'de uzun zamandır ilk kez yapılan bu sinema ansiklopedisi çalışmasında, sinemanın yerlisinden yabancısına, geçmişinden bugününe önem ve anlam taşıyan birçok ismi ele aldık. İsimlerin yanısıra, başlıca türler, akımlar, birden gelişen ve önem kazanan ülke ve kıta sinemaları üstüne notlar da yer alacak. Konuların ve biyografilerin ayrıntısına inmeyen, çok özel meraklıları için değil, ama daha geniş bir kitle için yararlı olabilecek, pratik, kullanışlı bir kaynak ortaya koymaya çalıştık. (Sunuştan)
 • Açıklama
  • Türkiye'de uzun zamandır ilk kez yapılan bu sinema ansiklopedisi çalışmasında, sinemanın yerlisinden yabancısına, geçmişinden bugününe önem ve anlam taşıyan birçok ismi ele aldık. İsimlerin yanısıra, başlıca türler, akımlar, birden gelişen ve önem kazanan ülke ve kıta sinemaları üstüne notlar da yer alacak. Konuların ve biyografilerin ayrıntısına inmeyen, çok özel meraklıları için değil, ama daha geniş bir kitle için yararlı olabilecek, pratik, kullanışlı bir kaynak ortaya koymaya çalıştık. (Sunuştan)
   Stok Kodu
   :
   303068716
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   74 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1994
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   68716    Mehmet Ölmez        303068716        Edebiyat    İslam Öncesi Türk Edebiyatı    Türkoloji                            Türk Dilleri Araştırmaları Dizisi 5   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat