Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Teneke Şövalyeler Ülkü Ayvaz

#smrgSAHAFTeneke Şövalyeler

Liste Fiyatı : 0,00
303105506
105506
Teneke Şövalyeler
Teneke Şövalyeler #smrgSAHAF
Cem Yayınevi
0.00
«Teneke ŞövaIyeler», daha önce «Yaşasın Gökkuşağı» adlı sahne oyununu sunduğumuz Ülkü Ayvaz'ın ikinci kitabı. Yazarımız bu kitabında sizleri soru sormaya yöneltiyor ve bunun erdemlerini sergiliyor. Soru sorarak çevremizi, dostlarımızı, düşmanlarımızı daha iyi tanırız, iyiyi kötüden soru sorarak kolayca ayırdedebiliriz diyor Ülkü Ayvaz. Bu kitabımızda; şirin bir kasabanın soru soran çocukları, kasabalarının başına bela olan asalak teneke adamı nasıl altettiklerini severek okuyacaksınız. Hatta okumakla kalmayıp belki okulunuzda sahneye de koyacaksınız. Bu işi büyük bir coşkuyla yapacağınıza inanıyoruz, yalnız rolleri bölüşürken kavga etmeyin olur mu?
 • Açıklama
  • «Teneke ŞövaIyeler», daha önce «Yaşasın Gökkuşağı» adlı sahne oyununu sunduğumuz Ülkü Ayvaz'ın ikinci kitabı. Yazarımız bu kitabında sizleri soru sormaya yöneltiyor ve bunun erdemlerini sergiliyor. Soru sorarak çevremizi, dostlarımızı, düşmanlarımızı daha iyi tanırız, iyiyi kötüden soru sorarak kolayca ayırdedebiliriz diyor Ülkü Ayvaz. Bu kitabımızda; şirin bir kasabanın soru soran çocukları, kasabalarının başına bela olan asalak teneke adamı nasıl altettiklerini severek okuyacaksınız. Hatta okumakla kalmayıp belki okulunuzda sahneye de koyacaksınız. Bu işi büyük bir coşkuyla yapacağınıza inanıyoruz, yalnız rolleri bölüşürken kavga etmeyin olur mu?
   Stok Kodu
   :
   303105506
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   64 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1997
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   105506    Teneke Şövalyeler     Cem Yayınevi    Ülkü Ayvaz    Çocuk                        Cem Çocuk Kitapları                9754062331        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat