Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Tasavvuf Terimleri ve Deyimleri Sözlüğü CİLTLİ Ethem Cebecioğlu Tasavvuf Terimleri ve Deyimleri Sözlüğü CİLTLİ Ethem Cebecioğlu

#smrgKİTABEVİTasavvuf Terimleri ve Deyimleri Sözlüğü CİLTLİ

Liste Fiyatı : 0,00
9786054696666
172151
Tasavvuf Terimleri ve Deyimleri Sözlüğü CİLTLİ
Tasavvuf Terimleri ve Deyimleri Sözlüğü CİLTLİ #smrgKİTABEVİ
Otto Yayınları
0.00
Sözlükler, en yalın hâliyle anlamakta zorluk çektiğimiz kavramları netleştirmeye yardımcı olur. "Tasavvuf Terimleri ve Deyimleri Sözlüğü"nde ele alınan tasavvufi kavram ve deyimler sade ve anlaşılır bir dille açıklanmaktadır. Ayrıca bu sözlüğe tasavvufi terimler yanında bu terimlerden etkilenerek oluşturulan deyimler de eklenmiştir. Tasavvufi literatüre Arapça ve Farsçadan giren kelimeler, anlaşılırlığı kolaylaştırmak için kendi harfleriyle de yazılmıştır. Ayrıca ele alınan maddeler yeri geldikçe şiirlerden örneklerle zenginleştirilmiştir.
 • Açıklama
  • Sözlükler, en yalın hâliyle anlamakta zorluk çektiğimiz kavramları netleştirmeye yardımcı olur. "Tasavvuf Terimleri ve Deyimleri Sözlüğü"nde ele alınan tasavvufi kavram ve deyimler sade ve anlaşılır bir dille açıklanmaktadır. Ayrıca bu sözlüğe tasavvufi terimler yanında bu terimlerden etkilenerek oluşturulan deyimler de eklenmiştir. Tasavvufi literatüre Arapça ve Farsçadan giren kelimeler, anlaşılırlığı kolaylaştırmak için kendi harfleriyle de yazılmıştır. Ayrıca ele alınan maddeler yeri geldikçe şiirlerden örneklerle zenginleştirilmiştir.
   Stok Kodu
   :
   9786054696666
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   568 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   6
   Basım Tarihi
   :
   2014
   Kapak Türü
   :
   Orijinal Cildinde
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat