Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Tarihöncesi Ege: Eski Yunan Toplumu Üstüne İncelemeler 2. Cilt George Tarihöncesi Ege: Eski Yunan Toplumu Üstüne İncelemeler 2. Cilt George

#smrgSAHAFTarihöncesi Ege 2 Cilt : Eski Yunan Toplumu Üstüne İncelemeler 1 -

Liste Fiyatı : 0,00
1199093458
93458
Tarihöncesi Ege 2 Cilt : Eski Yunan Toplumu Üstüne İncelemeler 1 -
Tarihöncesi Ege 2 Cilt : Eski Yunan Toplumu Üstüne İncelemeler 1 - #smrgSAHAF
Payel Yayınevi
0.00
Ünlü İngiliz bilim adamı George Thomson, yeryüzünün birçok uygarlığına kaynaklık eden tarihöncesi Ege'yi toplumsal kültürel, sanatsal ve felsefi yönleriyle incelemek için yıllarını verdi. Bu çalışmalarını Tarihöncesi Ege ve İlk Filozoflar adlı iki ciltten oluşan Eski Yunan Toplumu Üstüne İncelemeler adlı yapıtında ve Aiskhylos ve Atina adlı kitabında toplandı. İlk Filozoflar ve tiyatronun, özellikle de tragedyanın kökenlerini ortaya koyduğu Aiskhylos ve Atina ile birliktke Tarihöncesi Ege bir bütün oluşturmaktadır.
 • Açıklama
  • Ünlü İngiliz bilim adamı George Thomson, yeryüzünün birçok uygarlığına kaynaklık eden tarihöncesi Ege'yi toplumsal kültürel, sanatsal ve felsefi yönleriyle incelemek için yıllarını verdi. Bu çalışmalarını Tarihöncesi Ege ve İlk Filozoflar adlı iki ciltten oluşan Eski Yunan Toplumu Üstüne İncelemeler adlı yapıtında ve Aiskhylos ve Atina adlı kitabında toplandı. İlk Filozoflar ve tiyatronun, özellikle de tragedyanın kökenlerini ortaya koyduğu Aiskhylos ve Atina ile birliktke Tarihöncesi Ege bir bütün oluşturmaktadır.
   Stok Kodu
   :
   1199093458
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   748 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1985
   Çeviren
   :
   Celal Üster
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   Orijinal Adı
   :
   Studies in Ancient Greek Society – The Prehistoric Aegean
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat