Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Tarihimiz ve Biz: Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 4 İlber Ortaylı Tarihimiz ve Biz: Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 4 İlber Ortaylı

#smrgKİTABEVİTarihimiz ve Biz: Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 4

Liste Fiyatı : 0,00
Tarihimiz ve Biz: Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 4
Tarihimiz ve Biz: Osmanlı'yı Yeniden Keşfetmek 4 #smrgKİTABEVİ
Timaş Yayınları
0.00
Tarih yapan milletlerden biri olarak biz Türkler tarih bilincine ne derece sahibiz? Geçmiş belgelerimize ne kadar yakın, ne ölçüde uzağız? İlber Ortaylı derin vukufiyeti ve benzersiz üslubuyla bizi tarihimizle tanıştırıyor, yüzleştiriyor. Osmanlı'nın klasik dönemini, 18. ve 19. asırlardaki toplumsal ve siyasal panoramayı, bugünkü Avrupa'yı var eden koşulları, Türk, Rus ve Japon modernleşme yolculuklarını, kısacası dünya medeniyetinin kökenlerini gözler önüne seriyor.
 • Açıklama
  • Tarih yapan milletlerden biri olarak biz Türkler tarih bilincine ne derece sahibiz? Geçmiş belgelerimize ne kadar yakın, ne ölçüde uzağız? İlber Ortaylı derin vukufiyeti ve benzersiz üslubuyla bizi tarihimizle tanıştırıyor, yüzleştiriyor. Osmanlı'nın klasik dönemini, 18. ve 19. asırlardaki toplumsal ve siyasal panoramayı, bugünkü Avrupa'yı var eden koşulları, Türk, Rus ve Japon modernleşme yolculuklarını, kısacası dünya medeniyetinin kökenlerini gözler önüne seriyor.
   Stok Kodu
   :
   9752637566
   Boyut
   :
   14x21
   Sayfa Sayısı
   :
   222 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   12
   Basım Tarihi
   :
   2016
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat