Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Suna'nın Serçeleri Gülten Dayıoğlu Suna'nın Serçeleri Gülten Dayıoğlu

#smrgKİTABEVİSuna'nın Serçeleri

Liste Fiyatı : 0,00
9789754050011
174074
Suna'nın Serçeleri
Suna'nın Serçeleri #smrgKİTABEVİ
Altın Kitaplar
0.00
Suna'nın Serçeleri, akıcı üslubu ve zengin temalarıylaoldukça keyif veren bir öykü ve masal kitabı.Haraketli ve sevgi dolu bir çocuk olan Suna'nın, geçirdiği bir kaza sonucu yürüyememesini ve bu vahim olay sonrasında kendi iç evreninde yaşadığı tüm duyguları anlatıyor Suna'nın Serçeleri.Suna, belki de yaşadığı olayı unutmak ve iyileşmekadma fantastik bir dünya kuruyor kendine ve her gün bir serçe gelip ona kısa öyküler anlatıyor. Sonunda bir gün Suna kendi gerçeklerine dönüp onlarla yüzleşiyor ve iyileşme süreci asıl o zaman başlıyor. Kısa öykü ve masallardan oluşan Suna'nın Serçeleri, usta yazar Gülten Dayıoğlu'nun özgünkurgusuyla yıllardır çocuklar tarafından hep başucukitabı olarak okunmaktadır.
 • Açıklama
  • Suna'nın Serçeleri, akıcı üslubu ve zengin temalarıylaoldukça keyif veren bir öykü ve masal kitabı.Haraketli ve sevgi dolu bir çocuk olan Suna'nın, geçirdiği bir kaza sonucu yürüyememesini ve bu vahim olay sonrasında kendi iç evreninde yaşadığı tüm duyguları anlatıyor Suna'nın Serçeleri.Suna, belki de yaşadığı olayı unutmak ve iyileşmekadma fantastik bir dünya kuruyor kendine ve her gün bir serçe gelip ona kısa öyküler anlatıyor. Sonunda bir gün Suna kendi gerçeklerine dönüp onlarla yüzleşiyor ve iyileşme süreci asıl o zaman başlıyor. Kısa öykü ve masallardan oluşan Suna'nın Serçeleri, usta yazar Gülten Dayıoğlu'nun özgünkurgusuyla yıllardır çocuklar tarafından hep başucukitabı olarak okunmaktadır.
   Stok Kodu
   :
   9789754050011
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   176 s
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   54
   Basım Tarihi
   :
   2017
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   174074    Gülten Dayıoğlu    Suna'nın Serçeleri     Altın Kitaplar        #smrgTELİF    Çocuk    Çocuk Edebiyatı    Öykü    10Yaş+                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat