Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%25
Sırrın Sırrı: Lübbü'l - Lübb ve Sırru's-Sırr Muhyiddin İbn Arabi Sırrın Sırrı: Lübbü'l - Lübb ve Sırru's-Sırr Muhyiddin İbn Arabi

#smrgKİTABEVİSırrın Sırrı: Lübbü'l - Lübb ve Sırru's-Sırr

Liste Fiyatı : 20,00
İndirimli Fiyat : 15,00
Kazancınız : 5,00
%25
Temin süresi 4 gündür.
9786056332968
12637
Sırrın Sırrı: Lübbü'l - Lübb ve Sırru's-Sırr
Sırrın Sırrı: Lübbü'l - Lübb ve Sırru's-Sırr #smrgKİTABEVİ
Revak Kitabevi
15.00
O, her makamda ve mertebede ayrı bir yüz, her yüzde ayrı bir güzellik, her güzellikte ayrı bir aşk, her aşkta ayrı bir gamze, her gamzede ayrı bir eda, her edada ayrı bir işve, her işvede ayrı bir naz ve her yerde ayrı bir başlangıç gösterir. Bu nedenle dîvâne ve perişan âşık, türlü hâllere ve sevdalara uğrar. Gâh kabz, gâh celâl ve gâh bast mazharı olarak, zevk, şevk, safâ ve cemâl üzre naz ve niyâzla sıfatlanmış olur. Böyle olunca, ârif niçin kendisini belirli bir itikâdla ve hâlle kayıtlasın?
 • Açıklama
  • O, her makamda ve mertebede ayrı bir yüz, her yüzde ayrı bir güzellik, her güzellikte ayrı bir aşk, her aşkta ayrı bir gamze, her gamzede ayrı bir eda, her edada ayrı bir işve, her işvede ayrı bir naz ve her yerde ayrı bir başlangıç gösterir. Bu nedenle dîvâne ve perişan âşık, türlü hâllere ve sevdalara uğrar. Gâh kabz, gâh celâl ve gâh bast mazharı olarak, zevk, şevk, safâ ve cemâl üzre naz ve niyâzla sıfatlanmış olur. Böyle olunca, ârif niçin kendisini belirli bir itikâdla ve hâlle kayıtlasın?
   Stok Kodu
   :
   9786056332968
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   92 s
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Basım Tarihi
   :
   2013
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat