Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%25
Sevgi Yuvası Grazia Deledda

#smrgSAHAFSevgi Yuvası

Liste Fiyatı : 0,00
İndirimli Fiyat : 0,00
Kazancınız : 0,00
Sevgi Yuvası
Sevgi Yuvası #smrgSAHAF
Altın Post
0.00
Ama düşünün bir, gölgenize, kanadınızın altına alacağınız o yeni ruh sizinki kadar güzel olmazsa bu söylediğiniz bağlar nasıl kurulabilir? Minnet duygusu herkeste sizin anladığınız gibi çözülmez bir bağ yaratmaz ki. Minnet duygusunu aşağılayan zayıf ruhlar olduğu gibi, gurur duyup sonraları da ondan kurtulmaya çalışan ruhlar da vardır. Siz kendi tecrübenizde de acısını çekmediniz mi bunun. Minnet duygusu insanların arasını açar. Hele dostlukların kurulmasına iyice engel olur.Bunlar inandırıcı kanıtlar olmasına rağmen Dorgeville kendi yüreğinin emirlerini dinlemekte kararlıydı ve bugüne kadar onu mutsuz eden düşünce sisteminin içinde hayatını sürdürebileceği anlaşılıyordu.İşte böyle düşünüyordu hikayesini anlattığımız değerli adam. Ama bu fazla uzun sürmeyecek, günün birinde kader onun karşısına bütün servetine ortak yapabileceği ve yüreğine verilmiş en eşsiz bir armağan olarak düşünebileceği birini çıkaracaktı.
 • Açıklama
  • Ama düşünün bir, gölgenize, kanadınızın altına alacağınız o yeni ruh sizinki kadar güzel olmazsa bu söylediğiniz bağlar nasıl kurulabilir? Minnet duygusu herkeste sizin anladığınız gibi çözülmez bir bağ yaratmaz ki. Minnet duygusunu aşağılayan zayıf ruhlar olduğu gibi, gurur duyup sonraları da ondan kurtulmaya çalışan ruhlar da vardır. Siz kendi tecrübenizde de acısını çekmediniz mi bunun. Minnet duygusu insanların arasını açar. Hele dostlukların kurulmasına iyice engel olur.Bunlar inandırıcı kanıtlar olmasına rağmen Dorgeville kendi yüreğinin emirlerini dinlemekte kararlıydı ve bugüne kadar onu mutsuz eden düşünce sisteminin içinde hayatını sürdürebileceği anlaşılıyordu.İşte böyle düşünüyordu hikayesini anlattığımız değerli adam. Ama bu fazla uzun sürmeyecek, günün birinde kader onun karşısına bütün servetine ortak yapabileceği ve yüreğine verilmiş en eşsiz bir armağan olarak düşünebileceği birini çıkaracaktı.
   Stok Kodu
   :
   303169840
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   313 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2014
   Çeviren
   :
   Ayşen Türkmen
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   169840    Sevgi Yuvası     Altın Post    Grazia Deledda            9786054811137        Ayşen Türkmen    9786054811137        Roman    İtalyan Edebiyatı    Nobel 1926    #smrgnobelödüllüyazarlar                       
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat