Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Selçuklulardan Cumhuriyete Erzurum Enver Konukçu

#smrgSAHAFSelçuklulardan Cumhuriyete Erzurum

Liste Fiyatı : 0,00
303019797
19797
Selçuklulardan Cumhuriyete Erzurum
Selçuklulardan Cumhuriyete Erzurum #smrgSAHAF
Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası
0.00
Erzurum tarihimizde önder illerin başında gelmektedir. Önasya'nın kilildi mevkiinde olan şehrimiz, günümüzde olduğu gibi geçmişte de önemli ticaret merkezi idi. Birçok kere istila aşamış, buna paralel olarak büyük ızdırap çekmişti. Buna rağmen, bu acılarını hemen sarabilmeyi başarabilmiş, tarihe altın yapraklarla geçmiştir. Erzurum ve Erzurum'un tarihinin yazılmaması bizce büyük noksanlıkların başında gelmekte idi. (Önsöz'den)
 • Açıklama
  • Erzurum tarihimizde önder illerin başında gelmektedir. Önasya'nın kilildi mevkiinde olan şehrimiz, günümüzde olduğu gibi geçmişte de önemli ticaret merkezi idi. Birçok kere istila aşamış, buna paralel olarak büyük ızdırap çekmişti. Buna rağmen, bu acılarını hemen sarabilmeyi başarabilmiş, tarihe altın yapraklarla geçmiştir. Erzurum ve Erzurum'un tarihinin yazılmaması bizce büyük noksanlıkların başında gelmekte idi. (Önsöz'den)
   Stok Kodu
   :
   303019797
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   973 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1992
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   19797    Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası    Selçuklulardan Cumhuriyete Erzurum     Enver Konukçu            303019797        Şehir    Erzurum                           
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat