Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Seks Manyakları, Seksoloji Şaheseri Richard Von Krafft - Ebing

#smrgSAHAFSeks Manyakları, Seksoloji Şaheseri

Liste Fiyatı : 0,00
303077883
77883
Seks Manyakları, Seksoloji Şaheseri
Seks Manyakları, Seksoloji Şaheseri #smrgSAHAF
0.00
Bu kitap, cinsel sapıklıklar konusunda bilimsel bir bakış açısı geliştirmeyi amaçlıyor. “Erkeklerde Cinsi Güçten Şüphe”, “Manyaklık Sayılabilecek Olaylar”, “İhtiyarlarda Cinsi Duyguların Uyanışı ve Normal Anormalin Ayrılışı”, “İhtiyar Kadınlarda Azgınlık”, “Çocuklarla Sevişme (Pedofili)”, “Hayvanlarla Sevişme (Zoophilie)”, “Normal ve Anormal Fetişizm ve Fetişizmin Türleri”, “Cesetlerle Cinsi Münasebette Bulunma (Nekrofili)”... gibi çok sayıda başlık bulunuyor. Kitapta ayrıca, Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay'ın, kitabın 1946 baskısı için kaleme aldığı bir önsözü yer alıyor.
 • Açıklama
  • Bu kitap, cinsel sapıklıklar konusunda bilimsel bir bakış açısı geliştirmeyi amaçlıyor. “Erkeklerde Cinsi Güçten Şüphe”, “Manyaklık Sayılabilecek Olaylar”, “İhtiyarlarda Cinsi Duyguların Uyanışı ve Normal Anormalin Ayrılışı”, “İhtiyar Kadınlarda Azgınlık”, “Çocuklarla Sevişme (Pedofili)”, “Hayvanlarla Sevişme (Zoophilie)”, “Normal ve Anormal Fetişizm ve Fetişizmin Türleri”, “Cesetlerle Cinsi Münasebette Bulunma (Nekrofili)”... gibi çok sayıda başlık bulunuyor. Kitapta ayrıca, Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay'ın, kitabın 1946 baskısı için kaleme aldığı bir önsözü yer alıyor.
   Stok Kodu
   :
   303077883
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   221 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1973
   Kapak Türü
   :
   3. Hamur
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   77883    Seks Manyakları    Seksoloji Şaheseri         Richard Von Krafft - Ebing    Psikoloji / Ruhbilim    Cinsellik                                            #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat