Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Se-Zebân: Üç Dilli Arapça, Farsça, Türkçe Manzum Sözlük Şeyh Ahmed-i A Se-Zebân: Üç Dilli Arapça, Farsça, Türkçe Manzum Sözlük Şeyh Ahmed-i A

#smrgKİTABEVİSe-Zeban: Üç Dilli Arapça, Farsça, Türkçe Manzum Sözlük

Liste Fiyatı : 0,00
9786055262259
163535
Se-Zeban: Üç Dilli Arapça, Farsça, Türkçe Manzum Sözlük
Se-Zeban: Üç Dilli Arapça, Farsça, Türkçe Manzum Sözlük #smrgKİTABEVİ
Palet Yayınları
0.00
Bir milletin kültür hazinesi olan sözlükler dil öğretiminde daima başvurulan birincil kaynak olmuştur. Tarihî süreç içerisinde birçok yabancı milletle sosyal, siyasi ve kültürel birliktelik içerisinde bulunan Türk milleti de sözlüklerin bu ehemmiyetine istinaden bazen kendi dilini öğretmek bazen de ötekinin dilini öğrenmek için yüzlerce sözlük kaleme almıştır. Arap sözlükçülük geleneği ile yazılan elde mevcut ilk sözlüğümüz Divânü Lügâti't-Türk'ten bugüne kadar hem yabancı dillerin, hem de Türkçenin söz varlığını ortaya koyan sözlükler başta olmak üzere hemen hemen her alanda ve her türde modern sözlükler yazılmıştır.
 • Açıklama
  • Bir milletin kültür hazinesi olan sözlükler dil öğretiminde daima başvurulan birincil kaynak olmuştur. Tarihî süreç içerisinde birçok yabancı milletle sosyal, siyasi ve kültürel birliktelik içerisinde bulunan Türk milleti de sözlüklerin bu ehemmiyetine istinaden bazen kendi dilini öğretmek bazen de ötekinin dilini öğrenmek için yüzlerce sözlük kaleme almıştır. Arap sözlükçülük geleneği ile yazılan elde mevcut ilk sözlüğümüz Divânü Lügâti't-Türk'ten bugüne kadar hem yabancı dillerin, hem de Türkçenin söz varlığını ortaya koyan sözlükler başta olmak üzere hemen hemen her alanda ve her türde modern sözlükler yazılmıştır.
   Stok Kodu
   :
   9786055262259
   Boyut
   :
   14x22
   Sayfa Sayısı
   :
   237 s.
   Basım Yeri
   :
   Konya
   Baskı
   :
   3
   Basım Tarihi
   :
   2013
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat