Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303053812
53812
Şato 1 - 2
Şato 1 - 2 #smrgSAHAF
De Yayınevi
0.00
Çağdaş dünya edebiyatının en büyük yazarlarından biri olan Franz Kafka 1924'te öldü. Ölümünden sonra yayımlanan dört yüce eseri Dava, Şato, Amerika, Büyük Çin Seddi arasında yazarın özelliklerini en iyi veren roman olarak Şato'nun ayrı bir yeri vardır. Okurlarımıza iki cilt halinde sunduğumuz Şato'yu Kamuran Şipal çevirmiş, eserin ilk baskısında yer almayan, sonradan bulunmuş parçaları ve Max Brod'un sonsözünü de ekleyerek dilimize eksiksiz bir Şato çevirisi kazandırmıştır. ( Arka kapaktan )
 • Açıklama
  • Çağdaş dünya edebiyatının en büyük yazarlarından biri olan Franz Kafka 1924'te öldü. Ölümünden sonra yayımlanan dört yüce eseri Dava, Şato, Amerika, Büyük Çin Seddi arasında yazarın özelliklerini en iyi veren roman olarak Şato'nun ayrı bir yeri vardır. Okurlarımıza iki cilt halinde sunduğumuz Şato'yu Kamuran Şipal çevirmiş, eserin ilk baskısında yer almayan, sonradan bulunmuş parçaları ve Max Brod'un sonsözünü de ekleyerek dilimize eksiksiz bir Şato çevirisi kazandırmıştır. ( Arka kapaktan )
   Stok Kodu
   :
   303053812
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   2 Cilt; 46
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1966
   Çeviren
   :
   Kamuran Şipal
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   53812    Şato 1 - 2     De Yayınevi    Franz Kafka    Roman    Çek Edebiyatı                                Kamuran Şipal            #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat