Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303069499
69499
Şarkılar
Şarkılar #smrgSAHAF
Gündoğan
0.00
Hoşlanırım oldum olası bu ıssız tepeden, bu çitten, birçok yerinden en uzaktaki ufkun görüntüsünü yok eden gözümden. Ama durup bakarken ardındaki bitmez tükenmez boşluklara, insanötesi sessizlik, sınırsız huzura; dalıp giderim düş dünyama; duracak gibi olur kalbim orada. Ne ki, duyar duymaz hışırtı sesini yaprakların rüzgarda, ölçerim o sonsuz sessizliği bu sese oranla: Bir yandan ölümsüzlük gelir aklıma, bir yandan ölü mevsimler; yaşanmakta olan güncel ve ardından yaşananların yankısı. Dalarken bu sonsuzluğa düşüncelerim, keyif alırım bu denizde, batan gemide olmaktan. (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • Hoşlanırım oldum olası bu ıssız tepeden, bu çitten, birçok yerinden en uzaktaki ufkun görüntüsünü yok eden gözümden. Ama durup bakarken ardındaki bitmez tükenmez boşluklara, insanötesi sessizlik, sınırsız huzura; dalıp giderim düş dünyama; duracak gibi olur kalbim orada. Ne ki, duyar duymaz hışırtı sesini yaprakların rüzgarda, ölçerim o sonsuz sessizliği bu sese oranla: Bir yandan ölümsüzlük gelir aklıma, bir yandan ölü mevsimler; yaşanmakta olan güncel ve ardından yaşananların yankısı. Dalarken bu sonsuzluğa düşüncelerim, keyif alırım bu denizde, batan gemide olmaktan. (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303069499
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   370 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1997
   Çeviren
   :
   Çev. Necdet Adabağ
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   69499    Şarkılar     Gündoğan    Leopardi    G.    Roman    İtalyan Edebiyatı                    Edebiyat Dizisi    9789755200934        Çev. Necdet Adabağ    9755200936        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat