Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Sahipsiz Gezegen 1: Çıngıraklı Kızaklar Akın Tekin

#smrgSAHAFSahipsiz Gezegen 1: Çıngıraklı Kızaklar

Liste Fiyatı : 0,00
303039004
39004
Sahipsiz Gezegen 1: Çıngıraklı Kızaklar
Sahipsiz Gezegen 1: Çıngıraklı Kızaklar #smrgSAHAF
Dönence Yayınları
0.00
Çocukluğunda mahallenin zorba çocuklarının zulmünden kabadayılara sığındı, kabadayılar dünyasını tanıdı. Kabaran kini onu yenilmez bir boksör yapıt. , Avrupa ringlerine tırmandı. Doğa düşmanlarınca babası öldürülünce, çevreciliğe baş koydu, diyar diyar dolaştı, adil toplum aradı. Komünist Doğu Almanya hududunda vuruldu, ömür boyu hapse mahkum oldu, zindanlarda dört ciltlik romanlara sığan yaşam öyküsünü yazdı. Boksör Erol Atila'nın bazen doğa düşmanları ile bazen da boks ringlerinde geçen fırtınalı yaşamı ve dramatik aşkları. Alternatif bir eser, çevreci bir roman. Türk Edebiyatına yeni bir renk, yeni bir görüş açısı getiren, okuyana yaşam sevinci veren yepyeni bir ahlak kitabı. Çevreciye rehber bir el kitabı. (Arka Kapaktan)
 • Açıklama
  • Çocukluğunda mahallenin zorba çocuklarının zulmünden kabadayılara sığındı, kabadayılar dünyasını tanıdı. Kabaran kini onu yenilmez bir boksör yapıt. , Avrupa ringlerine tırmandı. Doğa düşmanlarınca babası öldürülünce, çevreciliğe baş koydu, diyar diyar dolaştı, adil toplum aradı. Komünist Doğu Almanya hududunda vuruldu, ömür boyu hapse mahkum oldu, zindanlarda dört ciltlik romanlara sığan yaşam öyküsünü yazdı. Boksör Erol Atila'nın bazen doğa düşmanları ile bazen da boks ringlerinde geçen fırtınalı yaşamı ve dramatik aşkları. Alternatif bir eser, çevreci bir roman. Türk Edebiyatına yeni bir renk, yeni bir görüş açısı getiren, okuyana yaşam sevinci veren yepyeni bir ahlak kitabı. Çevreciye rehber bir el kitabı. (Arka Kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303039004
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   355 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2002
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   39004    Sahipsiz Gezegen 1: Çıngıraklı Kızaklar     Dönence Yayınları    Akın Tekin    Anlatı                            9789757054214            9757054216        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat