Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303118155
118155
Renkli Peçe
Renkli Peçe #smrgSAHAF
Muallim Ahmet Halit Kitaphanesi
0.00
Transatlantikler, alelade yolcu postalan, şileplerle bir düzüne deniz aşarak; trenle, sedyede, yaya ve at sırtında yollar ka-tederek, her seferinde gözlerini dört açıp etrafını kollayan, rastladığı insanları, ırk ve âdetlerini dimağına nakışlayan Maugham bu müşahedelerini işte bu piyes, hikâye ve romanlarında ebedileştirmiş bulunuyor. Ve, Renkli Peçe" de seçkin romancının muvaffak olmuş eserlerinden biridir. (İbrahim Hoyali; Yazar Hakkında bölümünden)
 • Açıklama
  • Transatlantikler, alelade yolcu postalan, şileplerle bir düzüne deniz aşarak; trenle, sedyede, yaya ve at sırtında yollar ka-tederek, her seferinde gözlerini dört açıp etrafını kollayan, rastladığı insanları, ırk ve âdetlerini dimağına nakışlayan Maugham bu müşahedelerini işte bu piyes, hikâye ve romanlarında ebedileştirmiş bulunuyor. Ve, Renkli Peçe" de seçkin romancının muvaffak olmuş eserlerinden biridir. (İbrahim Hoyali; Yazar Hakkında bölümünden)
   Stok Kodu
   :
   303118155
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   224 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1942
   Çeviren
   :
   Nuri Eren
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   118155    Muallim Ahmet Halit Kitaphanesi    Renkli Peçe     William Somerset Maugham        Nuri Eren                Şarktan Garptan Seçme Eserler 31 - 32    Roman    İngiliz Edebiyatı                               
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat