Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu Max Weber Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu Max Weber

#smrgSAHAFProtestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu

Liste Fiyatı : 0,00
303014265
14265
Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu
Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu #smrgSAHAF
Ayraç Yayınları
0.00
Toplum sorunları üzerine düşünen herkesin, toplum yaşamının ve tarihin oluşumunda, insan eylemlerinin temelinde yer alan düşünüş biçimlerini, inançları, yaklaşımları bilmesi gerekir. Weber'in hazdan uzak durarak,sürekli çalışma ve sürekli biriktirme ilkeleri üzerine kurulu Protestan Ahlakı'nın Avrupa'daki yükselişi ile, aynı döneme rastlayan kapitalizmin yükselişi süreçlerini birlikte değerlendiren bu ufuk açıcı çalışmasını sunuyoruz. (Arka kapaktan)
 • Açıklama
  • Toplum sorunları üzerine düşünen herkesin, toplum yaşamının ve tarihin oluşumunda, insan eylemlerinin temelinde yer alan düşünüş biçimlerini, inançları, yaklaşımları bilmesi gerekir. Weber'in hazdan uzak durarak,sürekli çalışma ve sürekli biriktirme ilkeleri üzerine kurulu Protestan Ahlakı'nın Avrupa'daki yükselişi ile, aynı döneme rastlayan kapitalizmin yükselişi süreçlerini birlikte değerlendiren bu ufuk açıcı çalışmasını sunuyoruz. (Arka kapaktan)
   Stok Kodu
   :
   303014265
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   159 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2002
   Çeviren
   :
   Zeynep Gürata
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   Türkçe
   Dili
   :
   Türkçe
   14265    Max Weber    Protestan Ahlakı ve Kapitalizmin Ruhu     Ayraç Yayınları        303014265    Sosyoloji / Toplumbilim    Din    Felsefe    Siyaset    Etik                       
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat