Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Otel İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi Meryem Akoğlan Kozak Otel İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi Meryem Akoğlan Kozak

#smrgSAHAFOtel İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi

Liste Fiyatı : 0,00
303017115
17115
Otel İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi
Otel İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi #smrgSAHAF
Detay Yayıncılık
0.00
Sektörde ve literatürdeki bu alandaki kısmen de olsa boşluğu doldurmak üzere hazırlanan bu kitapta öncelikle, insan kaynakları ve yönetimi ile ilgili kavramsal bilgilere yer verilmiş, daha sonraki bölümlerde, insan kaynakları yönetiminin işlevleri ve bu alandaki gelişmeler üzerinde durulmuştur. Bu bölümler, kitabın son bölümündeki örnek olayları desteklemek amacıyla hazırlandığından, konuyla ilgili açıklamalar özet şeklinde yer verilmiştir. Otel İşletmelerinde Yönetim ve İnsan Kaynakları Yönetimi Otel İşletmelerinde İnsan Kaynakları Bölümünün İşlevleri Otel İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi ile İlgili Gelişmeler Örnek Olaylar.
 • Açıklama
  • Sektörde ve literatürdeki bu alandaki kısmen de olsa boşluğu doldurmak üzere hazırlanan bu kitapta öncelikle, insan kaynakları ve yönetimi ile ilgili kavramsal bilgilere yer verilmiş, daha sonraki bölümlerde, insan kaynakları yönetiminin işlevleri ve bu alandaki gelişmeler üzerinde durulmuştur. Bu bölümler, kitabın son bölümündeki örnek olayları desteklemek amacıyla hazırlandığından, konuyla ilgili açıklamalar özet şeklinde yer verilmiştir. Otel İşletmelerinde Yönetim ve İnsan Kaynakları Yönetimi Otel İşletmelerinde İnsan Kaynakları Bölümünün İşlevleri Otel İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi ile İlgili Gelişmeler Örnek Olaylar.
   Stok Kodu
   :
   303017115
   Boyut
   :
   16x24
   Sayfa Sayısı
   :
   315 s.
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2012
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat