Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
303108652
108652
OSMANLICA: Tarih ve Muharrir
OSMANLICA: Tarih ve Muharrir #smrgSAHAF
Muhtar Halid Kitabhanesi
0.00
“Beş kıta-i arzın en oynağı, en ziyade asar-ı telaş ve faaliyet göstereni şüphesiz Avrupa'dır. Ezmane-i kadime tarihinden beri bu kıta üzerinde vaka-yi mühimme-i insaniye yekdiğerini veli etmekten hali kalmamamıştır. Asya, Afrika sırasıyla istila orduları yollayarak işgal ve tahribi ile uğraştığı gibi bizzat kendi sekenesi dahi bu istilalardan mütevellid aksülamellere tabi olarak Asya ve Afrika'ya hatta Amerika'ya ordular donanmalar göndermiştir.”
 • Açıklama
  • “Beş kıta-i arzın en oynağı, en ziyade asar-ı telaş ve faaliyet göstereni şüphesiz Avrupa'dır. Ezmane-i kadime tarihinden beri bu kıta üzerinde vaka-yi mühimme-i insaniye yekdiğerini veli etmekten hali kalmamamıştır. Asya, Afrika sırasıyla istila orduları yollayarak işgal ve tahribi ile uğraştığı gibi bizzat kendi sekenesi dahi bu istilalardan mütevellid aksülamellere tabi olarak Asya ve Afrika'ya hatta Amerika'ya ordular donanmalar göndermiştir.”
   Stok Kodu
   :
   303108652
   Boyut
   :
   12x18
   Sayfa Sayısı
   :
   191 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   3. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe - Osmanlıca
   108652    Ahmed Rasim    OSMANLICA: Tarih ve Muharrir     Muhtar Halid Kitabhanesi        #smrgOSMANLICA    OSMANLICA                Ahmet Rasim               
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat