Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Opera Tarihi 4 Cilt TAKIM
Opera Tarihi 4 Cilt TAKIM #smrgSAHAF
Kültür ve Turizm Bakanlığı
0.00
Opera sanatının tarihi gelişimi içinde değinilen mitolojik tipler ve serüvenler, tarihi kişiler ve olaylar hakkında, sayfa altlarındaki açıklama notlarında ayrıca bilgi verilmiştir. Gerektikçe başvurulacak zengin kitaplıklardan yoksun olan memleketimizde, opera sanatının kronolojik gelişimini inceleyen bu kitabın, aynı zamanda opera kılavuzuna, ansiklopediye duyulan ihtiyacı da karşılayabilecek nitelikte tertiplenmesine özellikle gayret edilmiştir. ( Önsözden )
 • Açıklama
  • Opera sanatının tarihi gelişimi içinde değinilen mitolojik tipler ve serüvenler, tarihi kişiler ve olaylar hakkında, sayfa altlarındaki açıklama notlarında ayrıca bilgi verilmiştir. Gerektikçe başvurulacak zengin kitaplıklardan yoksun olan memleketimizde, opera sanatının kronolojik gelişimini inceleyen bu kitabın, aynı zamanda opera kılavuzuna, ansiklopediye duyulan ihtiyacı da karşılayabilecek nitelikte tertiplenmesine özellikle gayret edilmiştir. ( Önsözden )
   Stok Kodu
   :
   303053691
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   4 cilt; 22
   Basım Yeri
   :
   Ankara
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   1982
   Kapak Türü
   :
   Ciltli
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   53691    Cevad Memduh Altar    Opera Tarihi 4 Cilt TAKIM     Kültür ve Turizm Bakanlığı        #smrgTELİF    Sanat            Cevat Memduh Altar                   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat