Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Nevrotik Kediyle Nasıl Yaşarsınız ? Stephen Baker

#smrgSAHAFNevrotik Kediyle Nasıl Yaşarsınız ?

Liste Fiyatı : 0,00
303113011
113011
Nevrotik Kediyle Nasıl Yaşarsınız ?
Nevrotik Kediyle Nasıl Yaşarsınız ? #smrgSAHAF
Güncel Yayıncılık
0.00
Gerçek sahip kim? Kedi mi, siz misiniz? Bu kitabı okuduktan sonra, kedi kafasının nasıl çalıştığını öğrenebilir (şekilde görüldğü gibi), onu eğitebilir (daha neler!) ve böylelikle ön patisini uzatıp sizi tebrik etmesini sağlayabilirsiniz (iyi şanslar). (Kapak) Kediniz Nevrotik Mi? Bunu öğrenmek için küçük bir test yapalım Kediniz, egzersiz yapmak için a) Koltuk döşemelerini mi paralar? b) Çöp kovasını mı devirir? c) Ev bitkileriyle mi savaşır? d) Komidinin çekmecelerine tırmanıp, çekmece temizleme oyunu mu oynar? Öğün aralarında atıştırmak için a) Akvaryumdaki balıkları mı? b) Çerkes tavuğunu mu? c) Sizin akşam yemeğinizi mi tercih eder? Size olan sevgisini belirtmek için a) Okumakta olduğunuz kitabın üzerine mi yatar? b) Nereye giderseniz peşinizden mi gelir? c) Yastığınızın üzerinde mi uyur? d) Siz uyurken, yüzünüzü yastık olarak mı kullanır? Eğer kediniz yukarıda sayılanlardan birini yapıyorsa çareniz yok. Bu kitabı okuyacaksınız.
 • Açıklama
  • Gerçek sahip kim? Kedi mi, siz misiniz? Bu kitabı okuduktan sonra, kedi kafasının nasıl çalıştığını öğrenebilir (şekilde görüldğü gibi), onu eğitebilir (daha neler!) ve böylelikle ön patisini uzatıp sizi tebrik etmesini sağlayabilirsiniz (iyi şanslar). (Kapak) Kediniz Nevrotik Mi? Bunu öğrenmek için küçük bir test yapalım Kediniz, egzersiz yapmak için a) Koltuk döşemelerini mi paralar? b) Çöp kovasını mı devirir? c) Ev bitkileriyle mi savaşır? d) Komidinin çekmecelerine tırmanıp, çekmece temizleme oyunu mu oynar? Öğün aralarında atıştırmak için a) Akvaryumdaki balıkları mı? b) Çerkes tavuğunu mu? c) Sizin akşam yemeğinizi mi tercih eder? Size olan sevgisini belirtmek için a) Okumakta olduğunuz kitabın üzerine mi yatar? b) Nereye giderseniz peşinizden mi gelir? c) Yastığınızın üzerinde mi uyur? d) Siz uyurken, yüzünüzü yastık olarak mı kullanır? Eğer kediniz yukarıda sayılanlardan birini yapıyorsa çareniz yok. Bu kitabı okuyacaksınız.
   Stok Kodu
   :
   303113011
   Boyut
   :
   14x20
   Sayfa Sayısı
   :
   128 s.
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   2
   Basım Tarihi
   :
   1997
   Çeviren
   :
   Emel Farz
   Resimleyen
   :
   Karton Kapak
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   1. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
   113011    Nevrotik Kediyle Nasıl Yaşarsınız ?     Güncel Yayıncılık    Stephen Baker    Anlatı                            9789758020225        Emel Farz    9758020226        #smrgSAHAF   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat